Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ГЕПАЛІН
Назва: ГЕПАЛІН
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Bafna Pharmaceuticals Ltd", Індія
Лікарська форма: Сироп
Форма випуску: Cироп по 200 мл у флаконах № 1
Діючі речовини: 10 мл сиропу містять: трихоліну цитрату (65%) 0,55 г, сорбітолу розчину (70%) не кристалізованого 7,15 г
Допоміжні речовини: Натрію метилпарабен; натрію пропілпарабен; кислота лимонна, моногідрат; бронопол; натрію сахарин; барвник Сансет жовтий; ароматизатор апельсиновий; ароматизатор ананасовий; вода очищена
Фармакотерапевтична група: Гепатотропні засоби
Показання: Жирова інфільтрація печінки; хронічний гепатит різної етіології; біліарна дисфункція: гіпотонічна дискінезія жовчного міхура; синдром подразненого кишечнику із запорами; для лікування і профілактики анорексії внаслідок захворювань, стресів та несприятли
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/3554/01/01
Термін дії посвідчення: з 14.09.2005 до 14.09.2010
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ГЕПАЛІН
АТ код: A05BA50
Наказ МОЗ: 469 від 14.09.2005


    Інструкція для застосування ГЕПАЛІН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ГЕПАЛІН

    (HEPALIN)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: рідина жовтувато-оранжевого кольору;

    склад: кожні 10 мл препарату містять трихоліну цитрату (65%) 0,55 г, сорбітолу розчину (70%) не кристалізованого 7,15 г;

    допоміжні речовини: натрію метилпарабен, натрію пропіл парабен, лимонна кислота моногідрат, бронопол, натрію сахарин, барвник Сансет жовтий, ароматизатор апельсиновий, ароматизатор ананасовий, вода очищена.

    Форма випуску. Сироп.

    Фармакотерапевтична група. Гепатотропні засоби. Код АТС А 05В А 50**.

    Фармакологічні властивості. Холіну цитрат швидко і ефективно відновлює запаси холіну в організмі, посилює засвоєння магнію. Входить до складу фосфоліпідів. Холін бере участь в основних біологічних процесах. Він є основною частиною полярної групи фосфатидилхоліну. Фосфатидилхоліни підтримують цілісність клітинних мембран. Холін також єосновною частиною іншого мембранного фосфоліпіду, сфингомієліну, який також відіграє певну роль у підтриманні клітинної структури.

    Сорбітол використовується для терміновихенерг етичних потреб, інша частина відкладається як запас у вигляді глікогену. Ізотонічний розчин сорбітолу чинить дезагрегантну дію і таким чином поліпшуємікро циркуляцію і перфузію тканин.

    Фармакокінетика. Холіну цитрат всмоктується у тонкому кишечнику. Незначна кількість метаболізується в печінцідо бетаїну та три метиламіну. Холін акумулюється в усіх тканинах організму. Виділяється нирками.

    Сорбітол швидко включається в загальні процеси метаболізму, 80-90% його утилізується в печінці інакопичуєтьтся у вигляді глікогену.

    Показання для застосування.

    Жирова інфільтрація печінки;

    хронічний гепатит різної етіології;

    біліарна дисфункція: гіпотонічна дискінезіяжовчного міхура;

    синдром подразненого кишечнику із запорами;

    для профілактики і лікування анорексії внаслідок захворювань, стресів та несприятливих факторів.

    Спосіб застосування та дози. Для підтримуючої терапії при дисфункції печінки, гепатобіліарної та травної систем:

    дорослим і підліткам старше 14 років рекомендується 10 мл сиропу (2 чайні ложки) розвести у невеликій кількості водиі приймати перед обідом;

    дітям віком 3-8 років – 5 мл (1 чайна ложка), 9-13 років – 10 мл (2 чайні ложки) рекомендується розвести у невеликій кількості води і приймати перед обідом.

    При запорах:

    дорослим і підліткам старше 14 років – 10-20мл сиропу (2-4 чайні ложки) розвести у склянці води і приймати зранку до сніданку;

    дітям віком 3-8 років – 5 мл (1 чайна ложка), 9-13 років – 10 мл (2 чайні ложки) розвести у склянці води і приймати зранку до сніданку.

    Тривалість курсу лікування залежить від характеру захворювання і ефективності терапії.

    Побічна дія. При прийомі Гепаліну можуть виникати явища алкалозу. Рідко виникали диспептичні явища: нудота, діарея, розлади шлунка. Застосування високих доз може викликати також підвищену пітливість і гіпотензію, інодівідмічалась депресія.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарата. Препарат не застосовують при алкалозі, а також при крововиливах вмозок, тромбоемболії, серцево-судинній декомпенсації, артеріальній гіпертензіїІІІ ст.).

    Протипоказанням є також вагітність і період лактації. Дитячий вік до 3 років.

    Передозування. Можуть виникати явища алкалозу. У цьому випадку слід негайно припинити прийом препарату. Терапія спрямована на регулювання кислотно-лужного балансу.

    Особливості застосування. Особи з генетично зумовленоютри метиламінурією (спадковим дефіцитом ферменту), порушеною функцією печінки інирок, депресією і хворобою Паркінсона повинні пильно дотримуватися рекомендованих доз і лікуватися під наглядом лікаря.

    Гепалін слід призначати під контролем показників кислотно-лужного стану і функції печінки.

    Вплив препарату на керування автотранспорт омі роботу зі складними механізмами малоймовірний.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Метотрексат може знижувати накопичення всіх метаболітів холіну. Гепалін не можна змішувати з розчинами, які містять фосфаті карбонат. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 250Св місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 3 роки.





    На сайті також шукають: Фемостон, Німесил інструкція, Реланіум застосування, Дисфлатил побічні дії, Мукалтин протипоказання