Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

МАНГОГЕРПІН
Назва: МАНГОГЕРПІН
Міжнародна непатентована назва: Mangiferin
Виробник: "BV Pharma Joint Venture Company (BV Pharma)", В'єтнам
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули по 100 мг № 20
Діючі речовини: 1 капсула містить мангіферину 0,1 г
Допоміжні речовини: Лактоза, крохмаль, магнію стеарат, тальк
Фармакотерапевтична група: Противірусні препарати
Показання: Лікування уражень шкіри і слизових оболонок, спричинені вірусами Herpes simplex I і II типів; профілактика інфекцій, що спричиняють віруси Herpes simplex I і II типів, лікування вітряної віспи, оперізувального лишаю, герпетиформної екземи Капоші та інш.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/4921/02/01
Термін дії посвідчення: з 16.11.2006 до 16.11.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату МАНГОГЕРПІН
АТ код: J05АХ10
Наказ МОЗ: 758 від 16.11.2006


    Інструкція для застосування МАНГОГЕРПІН

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    М А Н Г О Г Е Р П І Н

    (MANGOHERPIN)

    Загальна характеристика:

      хімічна назва: 1,3,6,7-тетрагідрокси-2-(b-D-глюкопіра-нозил)-9Н-ксантен-9-он;

    основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з корпусом білогоабо майже білого кольору, кришечкою блакитно-зеленуватого кольору, розміром“2”, що містять порошок світло-жовтого кольору з зеленкуватим відтінком або без відтінку

    склад: 1 капсула містить мангіферину 0,1 г;

    допоміжні речовини: лактоза, крохмаль, магнію стеарат, тальк.

    Форма випуску. Капсули.

    Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби для системного застосування. Інші противірусні засоби. АТС J05А Х 10**.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Противірусна активність препарату поширюється на ДНК –місткі віруси (Herpes simplex I і II типу, Varicella zoster, вірус імунодефіциту людини, цитомегаловіруси). Мангіферин пригнічує репродукцію вірусів на ранніх етапах їх розвитку. Мангіферин спричиняє помірну бактеріостатичну дію до грам позитивних і грам негативних бактерій, найпростіших і мікобактерій туберкульозу. Терапевтична дія препарату більше виражена напочатку захворювання. Мангіферин має імуностимулюючі властивості щодо клітинного і гуморального імунітету, а також здатність індукувати продукцію гама-інтерферону в клітинах крові.

    Фармакокінетика. При прийомі внутрішньо добре абсорбується зшлунково-кишкового тракту, і через 1-3 години можна виявити в крові, тканинах печінки, нирок, серця, селезінки, через 12 годин – в незначній кількості втканинах мозку. Препарат виводиться з сечею і через шлунково-кишковий тракт.

    Показання для застосування. Лікування первинних і рецидивуючих уражень шкіри іслизових оболонок, спричинених вірусами Herpes simplex I і II типів, профілактика інфекцій, що спричиняють віруси Herpes simplex I і II типів, лікування вітряної віспи, оперізувального лишаю (що спричинені вірусамиVaricella zoster), герпетиформної екземи Капоші, дерматозів вірусного генезу (червоного плескатого лишаю), бородавок, гострокінцевих кондилом.

    Спосіб застосування та дози. Капсули Мангогерпіну призначають в комплексі з гелем. Терапевтичний ефект препарату найбільше виражений при призначенні на початку захворювання або рецидиву.

    Капсули приймають всередину незалежно від приймання їжі. Дорослим ідітям віком понад 12 років призначають по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу.

    Тривалість курсу лікування 10–30 днів залежно від форми та тяжкості перебігу захворювання.

    При гострих і рецидивуючих формах простого герпесу екстрагенітальної локалізації у випадках поширених висипань, а також при наявності гарячки, лімфоаденопатіїМангогерпін призначають дорослим і дітям віком понад 12 років по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу і зовнішньо у вигляді 2% гелю протягом 5–14 діб.

    Для лікування герпетиформної екземи Капоші Мангогерпін застосовують дорослим і дітям віком понад 12 років по 1–2 капсули 3–4 рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу та гель зовнішньо протягом 7–21діб. У випадку рецидивуючого перебігу генітального герпесу призначаютьМангогерпін всередину дорослим і дітям віком понад 12 років по 1–2 капсули 3–4рази на добу, дітям віком 6–12 років – по 1 капсулі 2–3 рази на добу протягом 5–14 діб.

    При вірусних захворюваннях слизової оболонки ротової порожниниМангогерпін призначають внутрішньо в тих самих вікових дозах і наносять науражені ділянки гель протягом 5–15 діб, при ерозивно-виразковій формі червоного плескатого лишаю слизової оболонки ротової порожнини – протягом 2–4 тижнів. При захворюваннях, що викликані Varicella zoster (оперізувальний лишай, вітряна віспа), проводять комбіновану терапію внутрішньо (в тих самих дозах) і місцево гелем протягом 5–21 діб.

    При рецидивах проводять повторні курси лікування. Для профілактики рецидивів Мангогерпін призначають внутрішньо через 1 місяць після закінчення лікування і потім в між рецидивні періоди курсами по 10–14 діб.

    Побічна дія. Алергічні реакції.

    Протипоказання. Індивідуальна чутливість, вагітність, лактація, дітивіком до 6 років.

    Передозування. Випадків передозування не спостерігалось.

    Особливості застосування. Не рекомендується перевищувати встановлені лікарем дози. Не рекомендується застосовувати пацієнтам з тяжким ураженням печінки.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Антацидні препарати, що містять алюміній, знижують всмоктування Мангогерпіну. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 300С. Термін придатності – 3 роки.





    На сайті також шукають: Депривокс, Колдрекс інструкція, Тиберал застосування, Потенціале побічні дії, Пентаса протипоказання