Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ГІРЧАКА ПТАШИНОГО ТРАВА
Назва: ГІРЧАКА ПТАШИНОГО ТРАВА
Міжнародна непатентована назва: Polygonum aviculare
Виробник: ЗАТ "Фармацевтична фабрика "Віола", м.Запоріжжя, Україна
Лікарська форма: Трава
Форма випуску: Трава по 50 г, 100 г у пачках
Діючі речовини: Гірчака пташиного трава - 100%
Фармакотерапевтична група: Засоби, які гальмують утворення сечових конкрементів і полегшують їх виділення з сечею
Показання: Нирковокам'яна хвороба
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.02.03/06046
Термін дії посвідчення: з 26.02.2003 до 26.02.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ГІРЧАКА ПТАШИНОГО ТРАВА
АТ код: G04BC
Наказ МОЗ: 84 від 26.02.2003


    Інструкція для застосування ГІРЧАКА ПТАШИНОГО ТРАВА

    ІНСТРУКЦІЯ

      для медичного застосування препарату

    ГІРЧАКА ПТАШИНОГО ТРАВА

    (HerbaPolygoni avicularis)

     

    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: Polygoni avicularis

    основні фізико-хімічні властивості: шматочки стебел, листя та квіток різноманітної форми, що були пропущені крізь сито з отворами діаметром 7 мм. Колір сірувато-зелений. Запах ледь відчутний. Смак трохи в’яжучий.

    Склад лікарського засобу: Гірчака пташиного трава.

    Форма випуску. Трава.

    Фармакотерапевтична група. Засоби, що спияють виведенню сечових конкрементів. Код АТС G О 4B C.

    Фармакологічні властивості. Гірчака пташиного трава, до складу якої входять дубильні речовини, дегідроаскорбінова кислота, флавон олові глікозиди, кверцетин та авікулярин, каротин, сполуки кремнієвої кислоти, заліза, протеїн, білок, цукор, слизисті та смолисті речовини, зменшує проникність стінок судин, підвищує зсідання крові та діурез, знижуе артеріальний тиск, посилює скорочення матки, має певний антитоксичний ефект, антимікробний, протизапальний, в`яжучийвплив.

    Показання для застосування. Застосовують як засіб, що сприяє від ходженню дрібних конкрементів присечокам'яній хворобі, із врахуванням можливого запального процесу в нирках, сечоводі і сечовому міхурі.

    Спосіб застосування та дози. 3 столові ложки трави кладуть в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої кип'яченоої води, закривають кришкою, нагрівають у киплячій воді (на водяній бані) 15 хв, настоюють 45 хвпри кімнатній температурі, проціджують, віджимають. Об`єм одержаного настою доводять перевареною водою до 200 мл.

    Приймають по 1/2-1/3 склянки 2-3рази на добу до їди (за іншою схемою - по 2 столові ложки 3 рази на добу). Курс лікування становить 20-25 днів. Повторні курси (не більше 4-х на рік) проводять після 10-12-денної перерви.

    2 фільтр-пакети кладуть ускляний або емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. Приймають по 1/2-1/3 склянки 2-3 рази на добу до їди (заіншою схемою - по 2 столові ложки 3 рази на добу). Курс лікування - 20-25 днів. Повторні курси (не більше 4-х на рік) проводять після 10-12-денної перерви.

    Побічна дія. Не встановлена.

    Взаємодія з лікарськими засобами. Не встановлена.

    Передозування. Не виявлено.

    Протипоказання. Безпечність та ефективність застосування гірчака пташиного трави у дітей не встановлені, тому не рекомендується без призначення лікаря застосовувати препарат у дітей віком до 12 років.

    Умови та термін зберігання. Зберігати траву у сухому, захищеному відсвітла місці при кімнатній температурі (15-25 0С). Источник

    Термін придатності – 3 роки.





    На сайті також шукають: Соліан, Осетрон інструкція, Актиферин застосування, Фексофаст побічні дії, Суматриптан протипоказання