Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ
Назва: КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ
Міжнародна непатентована назва: Calcium gluconate
Виробник: ВАТ "ХФЗ "Червона зiрка", м.Харків, Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки по 0.5 г № 10 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 таблетка містить кальцію глюконату - 0.5 г
Фармакотерапевтична група: Препарати кальцію та засоби для профілактики і лікування остеопорозу
Показання: Недостатня функція паращитоподібних залоз, алергічні захворювання, для зменшення проникності судин при патологічних процесах різного генезу, при паренхіматозному гепатиті, нефриті, еклампсії, протиотрута при отруєннях солями магнію, щавлевою кислотою.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.05.03/06858
Термін дії посвідчення: з 21.05.2003 до 21.05.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ
АТ код: A12AA03
Наказ МОЗ: 228 від 21.05.2003


    Інструкція для застосування КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ

    (CALCII GLUCONAS)

    Загальна характеристика:

    міжнародна і хімічна назви: кальцієва сільглюконової кислоти;

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору з плоскою поверхнею, рискою і фаскою;

    склад: 1 таблетка містить кальцію глюконату 0,5 г,

    допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, кальцію стеарат.

    Форма випуску. Таблетки.

    Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему і метаболізм. Препарати кальцію. Код АТС А 12А А 03.

    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат кальцію поповнює дефіцит іонів кальцію, які необхідні для здійснення процесу передачі нервових імпульсів, скорочення кісткових і гладких м’язів, діяльності міокарда, формування кісткової тканини, згортання крові. Кальцій знижує проникність клітин і судинної стінки, запобігає розвитку запальних реакцій, підвищує стійкість організму до інфекцій, чинить проти алергічну та гемостатичну дію.

    Показання до застосування. Кальцію Глюконат застосовують при недостатній функції пара щитовидних залоз, посиленому виділенні кальцію з організму (зокрема, при тривалому постільному режимі), для профілактики та усунення дефіциту кальцію в період інтенсивного росту і розвитку у дітей та підлітків, при вагітності і в період годування груддю, при пост клімактеричномуостеопорозі, системній кортикостероїд ній терапії, дефіциті вітаміну D, остеомаляції, переломі кісток; як допоміжний засіб при алергічних захворюваннях та реакціях на введення ліків, при підвищеній проникності судин, при гепатиті та токсичних ураженнях печінки, нефриті, еклампсії, при шкірних захворюваннях, як кровоспинний засіб, а також при отруєннях солями магнію, щавелевою кислотою, розчинними солями фтористої кислоти.

    Спосіб застосування і дози.Приймають перед їжею. Перед застосуванням таблетку подрібнюють, запиваючи невеликою кількістю води. Дорослі: 1-3 г (2-6 таблеток) 2-3 рази на добу. Дітям віком до 1 року - по 0,5 г (1 таблетка), від 2 до 4 років - по 1 г (2 таблетки), 5-6років - по 1-1,5 г (2-3 таблетки), 7-9 років - по 1,5-2 г (3-4 таблетки), від 10 до 14 років - по 2-3 г (4-6 таблеток). Приймають 2-3 рази на добу. Доза длялюдей похилого віку не повинна перевищувати 2 г на добу.

    Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та стану хворого.

    Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься, але іноді можливі нудота, блювання, пронос. Зазначені явища швидко проходять після зменшення дози або відміни препарату.

    Протипоказання. Не слід застосовувати препарат при схильності до тромбозів, вираженому атеросклерозі, гіперкальціємії, тяжкій нирковій недостатності, підвищеній чутливості до препарату.

    Передозування. У разі передозування можливий розвитокгіперкальціємії. Лікування: як антидот застосовують кальцитонін.

    Особливості застосування. Хворим з незначною гіперкальціурією, зниженнямклуб очкової фільтрації або з нефроуролітіазом в анамнезі препарат необхідно призначати з обережністю і під контролем вмісту кальцію в сечі. Для зниження ризику розвитку нефроуролітіазу рекомендується вживати багато рідини.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Кальцій може посилювати всмоктування тетрацикліну і препаратів заліза, тому Кальцію глюконат необхідно приймати за 3години до або після прийому перерахованих вище препаратів. Несумісний з карбонатами, саліцилатами, сульфатами, оскільки утворює з ними нерозчинні абоважко розчинні солі кальцію. При одночасному застосуванні зменшує дію блокаторів “повільних” кальцієвих каналів (верапаміл), при одночасному застосуванні з хінідином можливе сповільнення внутрішньошлуночкової провідності і підвищення токсичності хінідину.

    Умови і термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі від 15°С до 25°С. Источник

    Термін придатності – 8 років.





    На сайті також шукають: Еритроміцин, Міразеп інструкція, Флемоклав солютаб застосування, Сульперазон побічні дії, Цикло 3 форт протипоказання