Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

РАНФЕРОН-12
Назва: РАНФЕРОН-12
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Ranbaxy Laboratories Limited", Індія
Лікарська форма: Капсули
Форма випуску: Капсули № 30
Діючі речовини: 1 капсула містить: заліза фумарату - 305.0 мг (що еквівалентно 100.0 мг елементного заліза), цинку сульфату - 5.0 мг, фолієвої кислоти - 0.75 мг, вітаміну В12 - 5.0 мкг, вітаміну С - 75.0 мг
Фармакотерапевтична група: Препарати, які містять залізо
Показання: Залізодефіцитні анемії будь-якої етіології
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: П.11.02/05508
Термін дії посвідчення: з 05.11.2002 до 05.11.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату РАНФЕРОН-12
АТ код: B03AE10
Наказ МОЗ: 397 від 05.11.2002


    Інструкція для застосування РАНФЕРОН-12

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    РАНФЕРОН-12

    (RANFERON-12)

     

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули червоного кольору розміру “0” з маркуванням “RANFERON 12” білими чорнилами, капсули містять порошок біло-коричневого кольору;

    склад: кожна капсула містить цинку сульфату 5 мг, фолієвої кислоти 0,75 мг, вітаміну В12 5 мкг, вітаміну С 75 мг, заліза фумарату 305 мг, еквівалентного 100 мг елементного заліза;

      допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, парафін рідкий легкий, силікагель безводний колоїдний, тальк очищений, магнію стеарат.

    Форма випуску. Капсули.

    Фармакотерапевтична група. Антианемічний засіб, комплексний препарат двовалентного заліза для перорального застосування. Код АТС ВО 3А Е 19.

    Фармакологічні властивості. Ранферон-12 містить комплекс життєво необхідних вітамінів, а також залізо і мінерали. Активні інгредієнти препарату необхідні для нормального кровотворення, підтримки нормальної життєдіяльності організму, а також для задоволення підвищ енноїпотреби в них при залізо дефіцитній анемії та тривалому дефіциті заліза в організмі.

    Залізо необхідне для нормального еритропоезу; воно входить доскладу гемоглобіну, забезпечує транспорт кисню в тканини, діє як ко-фактор багатьох ферментних систем. Потреба в залізі підвищується при хронічнихкрововтратах, у період вагітності, лактації, при надмірних менструаціях, атакож в період активного росту.

    Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь у біологічних процесах окислення та відновлення, є потужним антиоксидантом. Вітамін С впливає на утворення гемоглобіну, дозрівання еритроцитів, бере участь у метаболізміфолієвої кислоти, підвищує всмоктування заліза в шлунково-кишковому тракті, бере участь у системі згортання крові, нормалізує проникність капілярів.

    Ціанокобаламін (вітамін В12) має високу біологічну активність; необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів.

    Фолієва кислота є складовою частиною комплексу вітамінів групи В. Разом з вітаміном В12 стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амін окислот, нуклеїнових кислот, пуриновому і піримідиновому обміні, метаболізмі холіну. Дефіцит фолієвої кислоти і вітаміну В12 може зумовити розвиток мегалобластної анемії, а також бути причиною різноманітних неврологічних порушень. Фолієва кислота необхідна в період вагітності для нормального розвитку нервових волокон плода.

    Фармакокінетичні властивості Ранферону-12 зумовлені фармакокінетикою його активних інгредієнтів. Після перорального прийому залізо майже повністю всмоктується у дистальному відділі тонкої кишки. Після прийому препарату рівень заліза в крові досягає максимуму приблизно через 4 год і зберігається підвищеним протягом 24 год.

    Показання до застосування. Ранферон-12 показаний для:

    лікування і профілактики залізо дефіцитної анемії будь-якої етіології;

    лікування і профілактики залізо дефіцитної анемії, яка супроводжується дефіцитом фолієвої кислоти;

    лікування і профілактики тривалого дефіциту заліза, асоційованого з дефіцитом фолієвої кислоти у вагітних жінок та у жінок, що годують груддю;

    лікування і профілактики латентного дефіциту заліза, пов'язаного з надмірними втратами заліза (кровотечі, донорство),

    лікування і профілактики тривалого дефіциту заліза в період підвищеної потреби організму в ньому (вагітність, годування груддю, період активного росту, неповноцінне харчування, хронічний гастрит з секреторною недостатністю, стани після резекції шлунка, зниження імунітету під час/після інфекційних захворювань).

    Спосіб застосування та дози. Для лікування залізо дефіцитної анемії звичайна доза Ранферону-12 для дорослих та дітей, що досягли 12-річного віку, становить 1 - 2 капсули на добу. Курс лікування визначається індивідуально іможе становити 1 - 3 місяці.

    Для профілактики залізо дефіцитної анемії та латентного дефіциту заліза (у т. ч. в період вагітності) доза препарату становить 1 капсулу кожнідві доби.

    Побічна дія. Потемніння калу, нудота, біль в епігастральній ділянці, діарея, запор.

    Протипоказання. Ранферон-12 протипоказаний хворим з гіперчутливістю до будь-якого інгредієнта препарату. Протипоказаний також хворим на а пластичну або гемолітичну анемії, гемохроматоз, гемосидероз, інші види анемій, що не зумовлені дефіцитом заліза в організмі.

    Дитячий вік до 12 років.

    Передозування. Симптоми: нудота, блювання, діарея.

    Лікування: для зв'язування іонів заліза у шлунково-кишковому тракті (ШКТ) і подальшого їх виведення із організму призначають сире яйце та молоко; промивання шлунка 1% водним розчином натрію бікарбонату. Специфічний антидот - дефероксамін (десферал).

    Особливості застосування. Препарат слід приймати між прийомами їжі. Під час терапії препаратом може спостерігатися потемніння калу, що не має ніякого клінічного значення. Під час терапії Ранфероном-12 не можна одночасно приймати інші препарати заліза.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному прийомі Ранферону-12 і антацидних засобів, які містять алюміній, магній, кальцій, а також препаратів, які містять холестирамін, всмоктування заліза в ШКТ зменшується. При одночасному прийомі препарату та тетрациклінових антибіотиків, а також пеніциламіну, вШКТ можуть утворюватися комплексні сполуки, які зменшують всмоктування заліза, антибіотиків. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, недоступному длядітей місці, при температурі не вище 250 С. Термін зберігання – 2роки.





    На сайті також шукають: Офтан катахром, Осарбон інструкція, Векта застосування, Мезим форте побічні дії, Спіруліна протипоказання