Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

СВЯТОГОР®
Назва: СВЯТОГОР®
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ЗАТ "Кременчуцький лікеро-горілчаний завод";ДП "Межиріцький вітамінний завод" ДАК "Укрмедпром"; ТОВ "Лікеро-горілчаний завод "Тетерів", Україна
Лікарська форма: Екстракт рідкий
Форма випуску: Еліксир для перорального застосування по 100 мл у пляшках, банках; по 200 мл у флаконах, по 250 мл, 500 мл у пляшках
Діючі речовини: 100 мл еліксиру містять: рідкого екстракту кореневищ аїру - 0.075 г, кореневищ з коренями елеутерококу - 0.055 г, кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової - 0.05 г, кореневищ з коренями оману - 0.01 г, кореневищ перстачу - 0.07 г, коренів солодки - 0.045 г, листя м'яти перцевої - 0.025 г, трави буркуна лікарського - 0.045 г, трави полину гіркого - 0.025 г, плодів глоду - 0.04 г, плодів шипшини - 0.05 г, плодів кропу запашного - 0.02 г
Фармакотерапевтична група: Препарати, які "тонізують" центральну нервову систему
Показання: Відновлення працездатності, астенічні стани, підвищена втомлюваність, неврастенічні стани, підвищена сонливість, вегетосудинна дистонія, гіпертонічна хвороба І стадії; загальне послаблення функцій організму; профілактика професійних захворювань та ін.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: Р.03.03/06136
Термін дії посвідчення: з 14.03.2003 до 14.03.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату СВЯТОГОР®
АТ код: A13A
Наказ МОЗ: 309 від 23.05.2006


    Інструкція для застосування СВЯТОГОР®

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

     СВЯТОГОР ®

    ( SVYATOGOR)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості:

    темно-коричневого кольору рідина, прозора в тонкому шарі, зі своєрідним запахом;

    склад:

    100 мл настойки містять рідкого екстракту кореневищ аїру 0.075 г, кореневищ з коренями елеутерококу 0.055 г, кореневищ з коренями ехінацеїпурпурної 0.050 г, кореневищ з коренями оману 0.010 г, кореневищ перстачу 0.070г, коренів солодки 0.045 г, лист м’яти перцевої 0.025 г, трави буркуна лікарського 0.045 г, трави полину гіркого 0.025 г, плодів глоду 0.040 г, плодів шипшини 0.050 г, плодів кропу запашного 0.020 г;

    допоміжні речовини: цукор, колер Е-150а, вода очищена, спирт етиловий 40 %.

    Форма випуску. Еліксир для перорального застосування.

    Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби. Код АТС А 1 ЗА.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Комбінований рослинний препарат, механізм дії якого визначається властивостями і поєднанням активно діючих речовин 12 рослин, щовходять до його складу.

    Препарат має загальнозміцнюючі, адаптогенні, антистресорні, антитоксичні, протизапальні властивості, покращує розумову та фізичну працездатність, витривалість при фізичних та психічних навантаженнях, виявляє стимулюючу (тонізуючу) дію на центральну нервову систему та функції організму вцілому, сприяє підвищенню активності неспецифічних факторів захисту організму. Препарат регулює функції травного тракту, стимулює жовчовиділення, виявляєспазмолітичну дію, покращує діяльність печінки, нормалізує рівень холестерину вплазмі крові, сприяє виведенню токсичних речовин із організму. Святогор® виявляє кардіотонічну дію, нормалізує артеріальний тиск та усуває вегетативні порушення при гіпертонічній хворобі.

    Фармакокінетика. Дія препарату є сукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичних досліджень неможливе: всі компоненти не можуть бути простежені за допомогою маркерів або біодосліджень.

    Показання для застосування.

     Святогор® призначають при фізичних і емоційних навантаженнях з метою відновлення працездатності; як тонізуючий та стимулювальний засіб при астенічних станах, підвищеній втомлюваності, неврастенічних станах, для запобігання та усунення наслідків стресів, підвищеній сонливості, привегетосудинній дистонії, з метою корекції вегетативних і функціональних порушень, гіпертонічній хворобі 1 стадії; пацієнтам , що перенесли соматичні чи інфекційні захворювання з функціональними порушеннями нервової системи.

    Препарат показаний при запальних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, при патологічних станах, що потребують корекції імунної системи, підвищення активності неспецифічних факторів захисту організму в період реконвалесценції після перенесених тяжких інфекцій, реабілітації після хронічних захворювань травного тракту як засіб, що підвищує апетит і покращує травлення.

    Особливо ефективний засіб при пограничних розладах, як підтримуюча терапія, при загальному послабленні функцій організму, при перенапруженні та перенесених захворюваннях, а також у практично здорових людей при астенії ізниженій працездатності.

    Препарат призначають також для профілактики професійних захворювань, особливо у людей, які працюють в умовах впливу хімічних, променевих, температурних та інших факторів.

    Спосіб застосування та дози.

    Препарат призначають внутрішньо, дорослим - по 5-10 мл (1-2 чайні ложки) в нерозведеному або розведеному вигляді (у 50-100 мл води), 2 рази впершій половині дня, за 30 хв до їди. Курс лікування - 10-14 днів. Можливі повторні курси лікування, але не більше 3 на рік.

    Побічна дія.

    Може спостерігатись індивідуальна непереносимість компонентів препарату, що потребує його відміни.

    При тривалому застосуванні в дозах, що перевищують рекомендовані, можливі порушення сну, головний біль.

    Протипоказання.

    Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі форми ішемічної хвороби серця, виражені порушення функцій печінки і нирок. Не рекомендується приймати препарат хворим на алкоголізм, у періоди вагітності і лактації. Не призначають препарат дітям усіх вікових груп у зв’язку з вмістом у препараті етилового спирту.

    Передозування.

    При передозуванні можуть виникати симптоми, характерні для алкогольного отруєння: надмірне збудження, порушення координації рухів, сп’яніння, втрата свідомості, параліч , блювота. Параліч дихального центра, шлунково-кишкові розлади. Лікування симптоматичне - промивання шлунку, призначення сорбентів (вугілля активоване та т. п.). У важких випадках необхідно звернутися до лікаря.

    Особливості застосування.

    Під час лікування препаратом необхідно утримуватись від потенційно небезпечних видів діяльності, що потребують підвищеної уваги (керування транспортними засобами і т. ін.). Не слід приймати препарат у вечірні години, щоб уникнути порушення нічного сну. У випадку тривалого зберігання препарату можлива поява осаду, тому перед прийомом флакон необхідно збовтати.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

    Не можна поєднувати прийом Святогора® з препаратами, несумісними зетиловим спиртом, у тому числі з психотропними засобами.

    Умови та термін зберігання.

    Зберігають у недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від Источник

    150 С до 250 С. Термін придатності - 2 роки.





    На сайті також шукають: Терафлекс адванс, Бактилем інструкція, Застосування препарату Пара плюс, Інструкція з використання Септефрил, Показання для застосування Кліон-д 100, Артрон триактив форте побічні дії, Лактулоза протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Танакан