Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ
Назва: КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ
Міжнародна непатентована назва: Calcium gluconate
Виробник: АТ "Кальцекс", Латвія
Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій
Форма випуску: Розчин для ін'єкцій 10% по 10 мл в ампулах № 10
Діючі речовини: 1 мл розчину містить кальцію глюконату - 100.0 мг
Фармакотерапевтична група: Препарати кальцію та засоби для профілактики і лікування остеопорозу
Показання: Недостатня функція паращитоподібних залоз, алергічні захворювання, паренхіматозний гепатит, токсичні ураження печінки, нефрит, шкірні захворювання (свербіж шкіри, екзема, псоріаз тощо).
Термін придатності: 2,5р
Номер реєстраційного посвідчення: Р.09.02/05287
Термін дії посвідчення: з 10.09.2002 до 10.09.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ
АТ код: A12AA03
Наказ МОЗ: 335 від 10.09.2002


    Інструкція для застосування КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ

    (Calcii gluconas)

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назва: Calcium gluconate; кальцію глюконат;

    основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина;

    склад: кальцію глюконату – 100г, води для ін’єкцій – до 1л.

    Форма випуску. 10% розчин для ін’єкцій.

    Фармакологічна група. Препарати кальцію.

    Фармакологічні властивості: Іони кальцію беруть участь у передачинервових імпульсів, скороченні гладких і посмугованих м’язів, скороченні міокарда, згортанні крові; вони є необхідними для формування кісткової тканини, функціонування інших систем і органів. Концентрація іонів кальцію в крові зменшується при багатьох паталогічних процесах, а виражена гіпокальцієміясприяє виникненню тетанії. Кальцію глюконат, крім усунення гіпокальцємії, зменьшує проникнення судин, здійснює проти алергічний, протизапальний, кровоспинний вплив. На відміну від кальцію хлориду має значно меншумісцево подразнюючу дію, тому може використовуватись для внутрішньом’язового та підшкірного введення.

    Фармакокінетика: Після парентерального введення препарат рівномірно розподіляється у всіх тканинах і органах. В плазмі крові кальцій знаходиться в іонізованому вигляді. Проходить через плацентарний бар’єр, потрапляє в груднемолоко. Виводиться з організму в основному нирками.

    Показання для застосування: Кальцію глюконат застосовують при недостатній функції пара щитовидних залоз, підвищеному виведенні кальцію з організму (зокрема, при тривалому зневодненні), алергічних захворюваннях (сироваткова хвороба, кропивниця, ангіо невротичний набряк та ін.), і алергічних ускладненнях медикаментозної терапії, для зменшення проникності судин при патологічних процесах різноманітного генезу (ексудативна фаза запального процесу, геморагічний васкуліт, променева хвороба та ін.); при паренхіматозному гепатиті, токсичних ураженнях печінки, нефриті, еклампсії, гіперкаліємічнійформі пароксизмальної міоплегії, при шкірних захворюваннях (свербіж шкіри, екзема, псоріаз та ін.), як кровоспинний засіб, а також як антидот при отруєннях солями магнію, щавелевою кислотою або її розчинними солями, розчинними солями фтористої кислоти.

    Спосіб застосування та дози: Застосовують внутрішньо венно і внутрішньом’язово. Дорослим вводять по 5-10 мл 10% розчину в залежності від характеру захворювання і стану хворого – щодня, через день або через 2 дні.

    Дітям внутрішньом’язово вводити препарат не рекомендується через можливість розвитку некрозу. Внутрішньо венно, в залежності від віку, дітям вводять від 1мл до 5мл 10% розчину кальцію глюконату (ампули з розчином перед введенням підігрівають до температури тіла). Дорослим і дітям препарат вводять повільно, протягом 2-3 хвилин.

    Протипоказання: Схильність до тромбозів, гіперкальціємія, виражений атеросклероз, підвищене згортання крові.

    Побічна дія: Іноді виникає нудота, блювання, діарея, брадикардія, відчуття жару у ротовій порожнині, а потім по всьому тілу, котрі швидко проходять самостійно.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Перед наповненням розчином кальцію глюконатушприця, останній не повинен містити залишків спирту етилового (випаданняглюконату у осад). Не рекомендується призначати разом з іншими препаратами кальцію.

    Передозування: При передозуванні можливий розвиток гіперкальціємії. У цьому випадку в якості антидоту застосовують кальцитонін, який вводять внутрішньо венно з розрахунку 5-10 МО на 1 кг ваги тіла на день (препарат розводять в 500мл ізотонічного розчину натрію хлориду, вводять крапельнопротягом 6 годин в 2-4 прийоми).

    Особливості застосування: Перед введенням препарат підігрівають до температури тіла. Дорослим і дітям вводять повільно протягом 2-3 хвилин.

    Умови та термін зберігання: Зберігають у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі. Термін зберігання 2,5роки.

    Умови відпуску: За рецептом.

    Упаковка: Ампули по 10 мл, по 10 ампул в картонній упаковці

    Виробник: АТ “Кальцекс” Источник

    Адреса: LV-1010, Латвія, м. Рига, вул. Заля, 9.





    На сайті також шукають: Офтагель, Ретинолу ацетат інструкція, Домрид застосування, Кандесар побічні дії, Азалептол протипоказання