Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ІНГАЛІПТ-КМ
Назва: ІНГАЛІПТ-КМ | Шукати ІНГАЛІПТ-КМ в аптеках →
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: АТ "Стома", м.Харків, Україна
Лікарська форма: Спрей
Форма випуску: Спрей по 30 мл у балонах
Діючі речовини: 30 мл спрею містять: сульфаніламіду (стрептоцид розчинний) - 0.75 г, сульфатіазолу (норсульфазол натрію) - 0.75 г, тимолу - 0.015 г, олії евкаліптової - 0.015 г, олії м`яти перцевої - 0.015 г
Фармакотерапевтична група: Сульфаніламідні препарати
Показання: Тонзиліт, фарингіт, ларингіт, риніт, афтозний стоматит, інші патологічні процеси у слизових оболонках порожнини рота.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0827/01/01
Термін дії посвідчення: з 05.04.2004 до 05.04.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ІНГАЛІПТ-КМ
АТ код: R02AA20
Наказ МОЗ: 176 від 05.04.2004


Інструкція для застосування ІНГАЛІПТ-КМ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

  ІНГАЛІПТ-КМ

 INHALYPTUM-КМ

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від світло-жовтого дотемно-жовтого кольору з характерним запахом тимолу та ментолу;

склад: 30 мл спрею містять: сульфаніламід (стрептоцид розчинний)– 0,75 г, сульфатіазол (норсульфазол натрію) – 0,75 г; тимол – 0,015 г, олія евкаліптова – 0,015 г, олія м'яти перцевої – 0,015 г;

допоміжні речовини: cпирт етиловий 96 %, цукор рафінований, гліцерин, твін-80, вода очищена.

Форма випуску. Спрей.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовують при захворюваннях горла. Код АТС R02A A20.

Фармакологічні властивості. Протимікробний (антисептичний) і протизапальний засіб. Сульфонаміди (стрептоцид і норсульфазол) виявляють антимікробну (бактеріостатичну) дію відносно грам позитивних і грам негативних коків, Echerichia coli, Shigellaspp., Klebsiella spp., Vibrio cholerae, Haemophilus influenzae, Clostridiumspp., Bacillus anthracis, Corinebacterium diphtheriae, Yersinia pestis, а також відносно Chlamydia spp., Actinomyces spp., Toxoplasma gondii. Механізм дії сульфаніламідів обумовлений конкурентним антагонізмом з ПАБК і конкурентним пригніченням дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезутетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу нуклеїнових кислот. Тимол, олія евкаліптова і олія м'яти перцевої, що входять до складу препарату, також виявляють антисептичну дію і помірний протизапальний та муколітичний ефекти.

Показання для застосування. Тонзиліти, фарингіти, ларингіти, афтозні і виразкові стоматити та інші патологічні запальні процеси слизової оболонки порожнини рота.

Спосіб застосування та дози. Призначають місцево дорослим і дітям старше 2 років для зрошення слизової оболонки ротової порожнини і носоглотки. Застосовують для лікування дорослих 3 - 4 рази на день, дітей – 1 - 2 рази надень (якщо немає особливих вказівок лікаря).

  Правила користування балоном.

 1. Зняти захисний ковпачок з балона і, впевнившись у чистоті розпилювача, надіти його на балон.

 2. Перед першим застосуванням, утримуючи балон вертикально, натиснути декілька разів на розпилювач до появи перших крапель рідини.

 3. Попередньо прополоскати ротову порожнину кип’яченою водою.

 4. Направити розпилювач у ротову порожнину на уражену поверхню, зробити 5 - 6 натискувань на голівку розпилювача та рівномірно оросити препаратом порожнину рота.

 5. Розпилений препарат утримують у порожнині рота 5 -7 хвилин, не вживаючи воду та їжу.

 6. Закінчивши зрошення, завжди необхідно закривати балон захисним ковпачком, щоб запобігти його забрудненню.

  Курс лікування - від 3 до 10 днів.

  Догляд за розпилювачем.

  Розпилювач слід зберігати в чистоті, промиваючи його водою, бажано кожен день, але не менше двох разів на тиждень, таким чином:

 1. Старанно промити розпилювач під струменем теплої води.

 2. Струсити залишки води і просушити в теплому місці, не піддаючи дії високої температури.

Побічна дія. Алергічні реакції на компоненти препарату.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до сульфаніламідних препаратів та ефірних олій, діти молодше 2 років.

Особливості застосування. Перед зрошенням ротову порожнину необхідно прополоскати теплою кип'яченою водою. З уражених ділянок порожнини рота (виразкова, ерозивна поверхня) стерильним тампоном обережно знімають некротичний наліт.

Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами, клінічно значних взаємодій не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від +3о до +35о С. Источник

Термін придатності – 1 рік.

Смотрите также: Цены на Ингалипт в аптеках




На сайті також шукають: Лозап плюс, Календули мазь інструкція, Мілдронат застосування, Клосарт побічні дії, Тебрис протипоказання