Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

РОЗЧИН РІНГЕР-ЛАКТАТНИЙ
Назва: РОЗЧИН РІНГЕР-ЛАКТАТНИЙ
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Юрія-Фарм", м.Київ, Україна
Лікарська форма: Розчин для інфузій
Форма випуску: Розчин для інфузій по 200 мл або 400 мл у пляшках
Діючі речовини: 100 мл розчину містять: натрію хлориду - 0.6 г, калію хлориду - 0.04 г, кальцію хлориду - 0.0402 г, натрію лактату - 0.32 г
Фармакотерапевтична група: Плазмозамінні та дезінтоксикаційні розчини
Показання: Гіповолемія та екстрацелюлярна дегідратація внаслідок тривалого блювання, проносу, значних опіків, обмороження, перитоніту, шокових станів, колапсу; під час операційного втручання та у післяопераційному періоді.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0872/01/01
Термін дії посвідчення: з 05.04.2004 до 05.04.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату РОЗЧИН РІНГЕР-ЛАКТАТНИЙ
АТ код: B05BB01
Наказ МОЗ: 176 від 05.04.2004


    Інструкція для застосування РОЗЧИН РІНГЕР-ЛАКТАТНИЙ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    РОЗЧИН РІНГЕР-ЛАКТАТНИЙ

    (SOLUTIO RINGER-LACTATЕ)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний або слабо-жовтуватого забарвлення розчин;

    склад: 100мл розчину містить натрію хлориду 0,6 г, калію хлориду 0,04 г, кальцію хлориду 0,0402 г, натрію лактату 0,32 г;

    допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

    Форма випуску. Розчин для інфузій.

    Фармакотерапевтична група. Розчини, що застосовуються для корекції порушень електролітного балансу. Код АТС В 05В В 01.

    Фармакологічні властивості. Розчин Рінгер-лактатнийналежить до сольових плазмозамінних рідин зі слабко лужними властивостями. Він містить збалансовану (ізотонічну) суміш основних катіонів (Na+, K+,Ca2+, Cl-, C3H6O-) кровіу відповідних для неї концентраціях і є більш фізіологічним, ніж ізотонічний натрію хлориду. Введення Рінгер-лактатного розчину відновлює водно-сольовий баланс та ліквідує дефіцит рідини в організмі людини, що виникає при його дегідратації або у зв’язку з акумуляцією позаклітинної рідини в осередках великих опіків і травм, порожнинних операцій, перитоніту. РозчинРінгер-лактатний слабко змінює реакцію крові в лужний бік, зменшує агрегацію формених елементів крові, поліпшує її реологічні властивості і перфузію тканин, чим запобігає розвитку необоротних змін у тканинах та підвищує ефективністьгемотранс фузійних заходів при масивних крововтратах і тяжких формах шоку. Розчин Рінгер-лактатний має також дезінтоксикаційний ефект у наслідок зниження концентрації токсичних продуктів у крові та активації діурезу.

    Показання для застосування. Виражена дегідратація різного походження (інфекційні захворювання, що супроводжуються тривалою діареєю і нестримним блюванням), гострі масивні крововтрати, шок, великі опіки, тяжкий перебіг після операційного періоду, токсичні отруєння різної етіології, а також для заміщення рідини при урівноваж енному кислотно-лужному обміні і при легкому ацидозі.

    Спосіб застосування та дози. Внутрішньо венно розчин Рингер-лактатнийпризначають дорослим до 1500 мл на добу краплинно зі швидкістю 60 крапель захвилину, тобто 2,5 мл/кг ваги тіла на годину. Ректально препарат призначають дорослим по 75-100 мл.

    Побічна дія. Можуть виникнути явища алкалозу. У цьому випадку інфузіюпрепарату припиняють і вводять розчин Рінгера, який має слабо кислу реакцію.

    Протипоказання. Внутрішньо венне введення розчину Рингер-лактатнийпротипоказано при тромбофлебітах, станах з підвищеним зсіданням крові, вираженому порушенні видільної функції нирок, при декомпенсованих вадах серця. Препарат не слід вводити при циркуляторних порушеннях, що здатні спричинити набряк мозку і легенів, при гіперхлоремії, гіпергідратації, метаболічному алкалозі, пошкодженні клітин печінки. Препарат не застосовують дітям.

    Передозування. При значному передозуванні можуть спостерігатися явища алкалозу та гіпергідратації. В цьому випадку введення препарату негайно припиняється. Проводиться симптоматична терапія.

    Особливості застосування. При тривалому застосуванні, особливо у великихоб’ємах, контролюють вміст електролітів у плазмі, сечі, діурез.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат не можна змішувати з фосфат- такарбонатвмісними розчинами. Не можна використовувати як розчинник-носій дляінших лікарських засобів, оскільки їх додавання може призвести до змін фізико-хімічних властивостей. Якщо таке додавання необхідно слід ретельно перевіряти їх сумісність.

    Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 0°С до +25°С у недоступному для дітей місці. Источник

    Термін придатності – 2 роки.





    На сайті також шукають: Реамберин, Азитрокс інструкція, Олфен гель застосування, Пірацетам побічні дії, Мезатон протипоказання