Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ТРИСОЛЬ
Назва: ТРИСОЛЬ
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: ТОВ "Ніко", м.Макіївка, Донецька обл., Україна
Лікарська форма: Розчин для інфузій
Форма випуску: Розчин для інфузій по 200 мл або 400 мл у пляшках
Діючі речовини: 100 мл розчину містять: натрію хлориду - 5.0 г, калію хлориду - 0.1 г, натрію гідрокарбонату - 4.0 г
Допоміжні речовини: Вода для ін'єкцій
Фармакотерапевтична група: Плазмозамінні та дезінтоксикаційні розчини
Показання: Зневоднення та інтоксикація організму при різних захворюваннях (гостра дизентерія, харчова токсикоінфекція, у т.ч. при холері Ель-Тор).
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/1117/01/01
Термін дії посвідчення: з 14.05.2004 до 14.05.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ТРИСОЛЬ
АТ код: B05BB01
Наказ МОЗ: 242 від 14.05.2004


    Інструкція для застосування ТРИСОЛЬ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    Трисоль

    (Trisolum)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна стерильна апірогеннарідина,

    має слабо лужну реакцію;

    склад: 100 мл розчину містить: натрію хлориду 5 г, калію хлориду 0,1 г, натрію гідро карбонату 4 г;

    допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

    Форма випуску. Розчин для інфузій.

    Фармакотерапевтична група. Розчини, що використовуються для корекції порушень електролітного балансу. Код АТС В 05ВВ 01.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Розчин Трисоль коригує вміст води, електролітів іконцентрацю іонів водню, які визначають кислотно-лужне середовище в організмі, покращує реологічні властивості крові, зменшує гіповолемію, поліпшуємікро циркуляцію, збільшує діурез. Має дезінтоксикаційний ефект за рахунок зниження рівня токсинів і збільшеня діурезу.

    Фармакокінетика. Після введення у вену розчин Трисоль разом з кров'юнадходить в органи і тканини, де приєднується до процесів метаболізму.

    Показання для застосування. Дегідратація організму при значних втратах рідини, пов'язаних з діареєю, блюванням, пасивною крововтратою, опіками, оперативними втрученнями, харчовими токсикоінфекціями, холерою. Метаболічний ацидоз, інтоксикації різного генезу.

    Спосіб застосування та дози. Трисоль вводять внутрішньо венно, зі швидкістю 40 - 120 крапель за хвилину. Перед застосуванням розчин підігрівають до 36 - 38°С. При тяжких формах захворювань (гіповолемічний інфекційно-токсичний шок, неадекватна капілярна перфузія,

    декомпенсований метаболічний ацидоз, алігурія) препарат вводять краплинно. При невідкладній дегідраційній терапії розчин вводять струминно.

    Розчин вводять в об’ємі до 3 л на добу, залежно від ступеня дегідратації. Дітям вводять 5-10 мл розчину на 1 кг маси тіла надобу. Вагітним – за життєвими показаннями.

    Побічна дія. При використанні розчину Трисоль можливий розвитокгіперкаліємії, гіпернатріємії, алкалозу, гіпергідратації.

    Протипоказання. Значні порушення видільної функції нирок, гіперкаліємія, алкалоз, набряк головного мозку, легенів, серцева недостатність, гіпернатріємія, гіпергідратація.

    Передозування. Великі обсяги розчину можуть призвести до порушення функції нирок, гіперкаліємії, гіпернатріємії, гіпергідратації, набряку мозку.

    Лікування: введення розчинів глюкози, розчинів, що містять бікарбонат натрію, кальцій; гемодіаліз.

    Особливості застосування. Препарат перед використанням підігрівають до 36 -38оС, застосовують під контролем лабораторних досліджень, вмісту електролітів крові, кислотно-лужнього балансу крові.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат використовують як розчинник лікарських засобів. Не сумісний з препаратами, що містять калій і підвищують рівень калію у крові. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберiгати у недоступному для дітей місці при температурi від 15 до 25оС. Термін придатності - 2 роки.





    На сайті також шукають: Зипрекса, Тимолол інструкція, Предуктал застосування, Ципронат побічні дії, Тіотриазолін протипоказання