Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ТРИСЕПТОЛ
Назва: ТРИСЕПТОЛ
Міжнародна непатентована назва: Sulfamethoxazole and trimethoprim
Виробник: ЗАТ "Лекхім-Харків", м. Харків, Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки 100 мг/20 мг in bulk № 5000 у контейнерах пластмасових
Діючі речовини: 1 таблетка містить: сульфаметоксазолу - 100.0 мг, триметоприму - 20.0 мг
Допоміжні речовини: Крохмаль картопляний, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний (аеросил), кальцію стеарат, полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний
Фармакотерапевтична група: Сульфаніламідні препарати
Показання: Фасування із упаковки in bulk.
Термін придатності: 5 років.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/0355/01/01
Термін дії посвідчення: з 03.11.2006 по 03.11.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ТРИСЕПТОЛ
Наказ МОЗ: 726 від 03.11.2006


    Інструкція для застосування ТРИСЕПТОЛ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ТРИСЕПТОЛ

    (TRISEPTOLUM)



    Загальна характеристика:

    міжнародна   назва: ко-тримоксазол;

    основні фізико-хімічні властивості: білі таблетки з кремуватим відтінком;

    склад: 1 таблетка по 0,48 г містить: сульфаметоксазолу – 0,4 г, триметоприму – 0,08 г;

    1 таблетка по 0,12 г містить: сульфаметоксазолу – 0,1 г, триметоприму –  0,02 г;

    допоміжні речовини: крохмаль картопляний, полівінілпіролідон низь комолекулярний медичний, аеросил, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат.


    Форма випуску. Таблетки.


    Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування; комбінації сульфаніламідів і триметроприму. АТС J01E E01.


    Фармакологічні властивості. Діє бактерицидно. Ефект повязаний з подвійною блокуючою дією препарату на метаболізм бактерій. Сульфаметоксазол порушує синтез дигідрофолієвої кислоти в бактеріальних клітинах, а триметоприм запобігає переходу дигідрофолієвої кислоти в тетрагідрофолієвую. Високі концентрації препарату створюються в тканинах легень, нирках, простаті, в спинномозковій рідині, жовчі, кістках.

    Препарат активний відносно грам позитивних мікро організмів: стрепто- та стафілококків, коринебактерій, а також до грам негативних: кишкової палички, шигел, протея, ентеробактерій та ін.


    Показання для застосування. Інфекційно-запальні захворювання, викликані чутливими до Трисептолу мікро організмами, у тому числя бронхіт, пневмонія, емпієма плеври, абсцес легень, пієлонефрит, цистіт, уретрит, простатит, захворювання шлунково-кишкового тракту, бруцельоз, ранові та хірургічні інфекції.


    Спосіб застосування та дози. Режим дозування встановлюють індивідуально. Дози для дорослих та дітей старших 12 років становлять по 1 таблетці 0,48 г два рази на добу, або по 2 таблетки 0,12 г чотири рази на добу. Дози для дітей від 2 до 12 років – по 1 таблетці  0,12 г два рази на добу. Курс лікування – 5 - 14 днів.


    Побічна дія. Можливі нудота, блювання, алергічні реакції у вигляді шкірного висипу, лейкопенія, тромбоцит опенія. Рідко – діарея, псевдомембранозний коліт.

    Протипоказання. Тяжкі ураження паренхіми печінки, виражені порушення функції нирок, хвороби крові, вагітність, лактація. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Діти до 2 років.


    Особливості застосування. Протягом курсу лікування необхідно вживати достатню кількість рідини. З обережністю застосовувати у пацієнтів з можливим дефіцитом фолієвої кислоти, при алергічних захворюваннях в анамнезі, бронхіальній астмі, порушеннях функції печінки, нирок, щитовидної залози. При тривалому лікуванні весь час необхідно контролю вати картину периферичної крові, функціональний стан печінки, нирок.

    Пацієнтам похилого віку рекомендується одночасне призначення фолієвої кислоти. При порушенні функції нирок дозу препарату необхідно зменшити, а проміжок часу між прийомами збільшити.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується одночасне застосування таблеток “Трисептол” та тіазидних діуретиків, пероральних гіпоглікемизуючих засобів, непрямих антикоагулянтів, саліцилатів, фенілбутазону, напроксену, фенітоїну, похідних парааміно бензойної кислоти.


    Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, прохолодному, захищеному від світла місці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

    Термін придатності – 5 років.


    Умови відпуску. За рецептом.


    Упаковка. По 20 (10 х 2) у контурній чарунковій упаковці або по 20 таблеток   у контейнері пластмасовому.


    Виробник. ЗАТ “Лекхім-Харків”. Источник


    Адреса. 61115 м. Харків, вул. 17-го Партз’їзду, 36.






    На сайті також шукають: Макситрол, Пароксетин інструкція, Дигоксин застосування, Іов-венум побічні дії, Левомицетин протипоказання