Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ГЕЛЬМІНТОКС
Назва: ГЕЛЬМІНТОКС
Міжнародна непатентована назва: Pyrantel
Виробник: "Laboratoires Innotech Internacional" на заводі "Innothera Shuzy", Франція
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою, по 250 мг № 3
Діючі речовини: 1 таблетка містить пірантелу - 250.0 мг
Допоміжні речовини: Крохмаль кукурудзяний, натрієвий гліколят картопляного крохмалю, магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза, моностеарат макроголу 400, пропіленгліколь, титану діоксид (Е 171), лак алюмінію жовто-оранжевого S (Е 110)
Фармакотерапевтична група: Протиглисні (антигельмінтні) засоби
Показання: Ентеробіоз та аскаридоз у дітей та дорослих, анкілостомоз, інвазія Necator americanus, Trichostrongylus colubriformis, Trichostrongylus orientalis.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/1447/01/02
Термін дії посвідчення: з 07.07.2004 до 07.07.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ГЕЛЬМІНТОКС
АТ код: P02CC01
Наказ МОЗ: 340 від 07.07.2004


    Інструкція для застосування ГЕЛЬМІНТОКС

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ГЕЛЬМІНТОКС

    (HELMINTOX)

    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: Pyrantel;

    основні фізико-хімічні властивості: довгаста таблетка, вкрита оболонкою жовто-оранжевого кольору, з розподільчою рискою посередині з одного боку, практично не розчиняється в метанолі та воді, мало розчиняється вдиметилформаміді, розчиняється у диметилсульфоксиді;

    склад: 1 таблетка препарату Гельмінтокс 125 мг містить: пірантелуембонат у перерахуванні на пірантел – 125,00 мг;

    1 таблетка Гельмінтоксу 250 мг містить: пірантелу ембонат у перерахуванні на пірантел – 250,00 мг;

    допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, натрієвий гліколят картопляного крохмалю, магнію стеарат, гідроксипропілм етилцелюлоза, моностеарат макрогола 400, пропіленгліколь, титану діоксид (Е 171), лак алюмінію жовто-оранжевого S(Е 110).

    Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

    Фармокотерапевтична група. Проти паразитарні засоби. Протигельмінт ні засоби.

    Код АТС Р 02С С 01.

    Фармакологічні властивості. Активний засіб проти Enterobiusvermicularis, Ascaris lumbricoides, Ankylostoma duodenale, Necator americanus. Деполяризуючий ефект пірантелу призводить до нейромускулярного блоку, внаслідок чого м’язи гельмінта спазмуються. Наслідком спазматичного паралічу гельмінта євтрата його здатності утримання, після чого відбувається видалення паразита шляхом кишкової перистальтики. Гельмінтокс діє як на статевозрілих, так і настатевонезрілих особин паразитів.

    Фармакокінетика: внутрішньо кишкове всмоктування препарату дуже слабке внаслідок нерозчинності пірантелу ембонату. Плазматичні концентрації є незначними: від 0,05 мг/мл до 0,13 мг/мл. Глобальна абсорбція, яка оцінюється показниками незміненої речовини та метаболітами сечі, нижча за 3,8 %. Найвагомішим метаболітом є К-метил-1,3- пропан діамін, концентрація якогов сечі 1,2 - 4,6 %. Понад 93 % препарату видаляється з фекаліями у незміненому вигляді.

    Показання для застосування. Ентеробіоз, аскаридоз, анкілостомі доз, некатороз.

    Спосіб застосування та дози. Гельмінтокс завжди приймають одноразово, незалежно від прийому їжі та часу доби; немає необхідності застосовувати проносні засоби або утримуватися від прийому їжі.

    Режим дозування: при ентеробіозі, аскаридозі: дітям віком від 6 місяців - 1 таблетка (125 мг) на 10 кг ваги тіла, дорослі та підлітки вагою до 75 кг - 3 таблетки по 250 мг, понад 75 кг - 4 таблетки по 250мг.

    При анкілостомі дозі та некаторозі таке ж дозування або, при тяжких формах, по 20 мг/кг на добу за 1 чи 2 прийоми протягом 2-3днів.

    При лікуванні ентеробіозу з метою поліпшення ефекту рекомендовано: чітко дотримуватись правил особистої гігієни, особливо дітям; атакож повторне приймання препарату через 4 тижні після попереднього.

    Дітям доцільніше призначати препарат у вигляді суспензії.

    Побічна дія. Нудота, блювання, біль в епігастрії, пов’язані з елімінацією паразита. В окремих випадках - головний біль, вертиго, втомленість.

    Протипоказання. Застосування препарату при порушеннях функцій печінки небажане.

    Передозування. У зв’язку з мінімальними кількостями пірантелу, що адсорбується, навіть значне передозування не спричинює жодних ознак інтоксикації. Рекомендовано промивання шлунка внаслідок відсутності специфічної протиотрути.

    Застережні заходи: спостереження за респіраторною та серцево-судинною функціями.

    Особливості застосування. Вагітність, лактація. В експериментальних дослідженнях тератогенних ефектів Гельмінтоксу не встановлено. Застосування підчас вагітності і лактації можливо, коли очікувана користь перевищує можливий ризик.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не застосовувати препарат разом злевамізолом (потенціювання токсичності левамізолу) та з піперазин ом, який є антагоністом протигельмінтної дії пірантелу.

    Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (15-25˚ С).

    Зберігати в недоступному для дітей місці. Источник

    Термін придатності 3 роки.





    На сайті також шукають: Аспірин с, Синафлану мазь інструкція, Триптофан застосування, Волвіт побічні дії, Оргаметрил протипоказання