Тривалі, повільно гранулюючі та епітелізуючі рани шкіри, трофічні виразки і пролежні; дистрофічні запальні форми пародонтозу та виразки слизової оболонки ротової порожнини і ясен
основні фізико-хімічні властивості: мазь безбарвна або злегка сірувата, допускається опалесценція;
склад: 1 г мазі містить тіотриазоліну в перерахунку на 100% речовину 20 мг;
допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (ніпагін), пропіл парагідроксибензоат (ніпазол), м етилцелюлоза водорозчинна, гліцерин дистильований (гліцерол), вода очищена.
Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.
Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран та виразкових уражень.
Код АТС D03А Х 50.
Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Фармакотерапевтична дія тіотриазоліну зумовлена мембраностабілізуючими властивостями, гальмуванням процесів перекисного окислення ліпідів та активацією ферментів анти радикального захисту в ушкоджених тканинах шкіри та слизових оболонок, що приводить до зменшення стадії травматичного запалення, збільшення інтенсивності та швидкості репаративних процесів, зменшення термінів загоювання ран.
Фармакокінетика. Тіотриазолін практично не резорбується при аплікації на шкірі та не надходить до системного кровотоку.
Показання для застосування. Рани, які тривало загоюються, повільно гранулюють ся та епітелізуються, трофічні виразки та пролежні. Псоріаз. Дистрофічні запальні форми пародонти ту та виразкові ураження слизової ротової порожнини та ясен.
Спосіб застосування та дози. Застосовують зовнішньо. Мазь наносять на поверхню рани шкіри тонким шаром під пов'язку або відкритим способом 1–2 рази на добу протягом 1–3 тижнів. При стоматологічних запальних захворюваннях мазь вводять в ясенні кишені 1–2 рази на добу протягом 1–2 тижнів.