Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ТІАМІНУ ХЛОРИД
Назва: ТІАМІНУ ХЛОРИД
Міжнародна непатентована назва: Thiamine
Виробник: Одеське ВХФП "Бiостимулятор" у формі ТОВ, м.Одеса, Україна
Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій
Форма випуску: Розчин для ін'єкцій 5% по 1 мл, 2 мл в ампулах № 10
Діючі речовини: 1 мл розчину містить тіаміну хлориду - 50.0 мг
Допоміжні речовини: Унітіол, вода для ін'єкцій
Фармакотерапевтична група: Група вітаміну В1
Показання: Гіпо- та авітаміноз В1, при зниженому надходженні вітаміну в організм, при підвищеній потребі у вітаміні; для терапії невритів, поліневритів, радикулітів, невралгій, атонії кишечнику, екземи, псоріазу.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/1766/01/02
Термін дії посвідчення: з 27.08.2004 до 27.08.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ТІАМІНУ ХЛОРИД
АТ код: A11DA01
Наказ МОЗ: 426 від 27.08.2004


    Інструкція для застосування ТІАМІНУ ХЛОРИД

     ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ТІАМІНУХЛОРИД

    (THIAMINICHLORIDI)

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назви: Thiamine, тіаміну хлорид,3-[(4-Аміно-2-метилпіримідин-5-

    іл)-метил]-5-(2-гідроксіетил)-4-метилтіазолухлорид гідро хлорид;

    основні фізико-хімічні властивості: безбарвна або злегка забарвлена прозора рідина зі

    слабким характерним запахом, рН-від 2,7 до 3,4;

    склад:1 мл розчину містить: тіаміну хлорид 25 мг, 50 мг

    допоміжні речовини: унітіол, вода для ін'єкцій.

    Форма випуску. Розчин для ін'єкцій.

    Фармакотерапевтичнагрупа. Прості препарати вітаміну Вь Код АТСА 1ША 01.

    Фармакологічні властивості. Вітамін В і (тіамін) має не тільки специфічний вплив пригіпо- та авітамінозі Ві, а й активно впливає на функції організму, включаючись уобмін речовин та нервово-рефлекторну регуляцію. Тіаміну хлорид, який містить четвертинний атом азоту, чинить вплив на проведення нервового збудження в синапсах, має гангліоб- локуючий та курареподібний ефекти. Препарат може послаблювати курареподібний вплив деполяризуючих м'язовихрелаксантів.

    Фармакокінетика.Препарат добре абсорбується. Фосфорилювання проходить в печінці. Нако-пичується в печінці, серці, мозку, нирках, селезінці. Виділяється печінкою танирками, близько 8-10% - в незміненому вигляді.

    Показання для застосування. Тіаміну хлорид застосовують для профілактики таліку- вання гіпо- та авітамінозу Ві, для терапії невритів, полі невритів, радикуліту, невралгій, периферичних паралічів, енцефалопатій, неврастенії, виразкової хвороби шлунка та 12- палої кишки, атонії кишечнику, хронічні ураження печінки, дистрофії міокарда, ендартері- їту, дерматозів неврогенного походження, піодермії, екземі, псоріазі.

    Спосіб застосування та дози. Розчин тіаміну хлориду вводять внутрішньом'язово дорос- лим по 0,025 - 0,05 г (1 мл 2',5%ja6o 5% ррзчину) 1 раз надобу щоденно; дітям віком від З років-по 0,0125 г (0,5 мл 2,5% розчину). На курс лікування-10 - 30 ін'єкцій. Внутрі- шньом'язовіін'єкції болючі із-за низького рН розчинів.

    Побіч надія. Можливі алергічні реакції (свербіж шкіри, кропив'янка, набряк Квінке), ана- філактичний шок. Указані реакції виникають при схильності до алергії, ужінок в клімактеричний таперед клімактеричний періоди, у хворих на алкоголізм.

    Протипоказання.Тіаміну хлорид протипоказаний при алергічних захворюваннях та ме- дикаментознійнесприйнятливості в анамнезі.

    Передозування.При застосуванні у високих дозах - гіперкоагуляція, порушення пур го обміну.

    Особливості застосування. Не слід змішувати в одному шприці тіаміну хлоридз пені- циліном або стрептоміцином. Тіамін може послабляти діюдеполяризуючих міорелаксан- тів, адренолітичних і симпатомічних засобів.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується одночаснепарентеральне введення тіаміну хлориду з вітаміном Вб (піридоксин) і вітаміном В^ (ціанокобаламін), оскільки відповідно перший підсилюєалергізувальний ефект тіаміну, а другий гальмує перетворення його у фосфорильо ванубіологічно активну форму. Источник

    Умовита термін зберігання. Зберігають у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі 15-25°С. Термін придатності - 3 роки.





    На сайті також шукають: Клотримазол, Простамол уно інструкція, Бактрим застосування, Рисперон побічні дії, Спазмалгон протипоказання