Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЕСПЛАНТ
Назва: ЕСПЛАНТ
Міжнародна непатентована назва: Aescin
Виробник: ВАТ "Київський вітамінний завод", м. Київ, Україна
Лікарська форма: Таблетки, вкриті оболонкою
Форма випуску: Таблетки, вкриті оболонкою по 20 мг № 10х4 у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 таблетка містить: кінського каштану сухого екстракту 0,2 г (у перерахуванні на есцин - 0,02 г (20 мг)
Допоміжні речовини: Аеросил, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, тальк, суміш для плівкового покриття (Opadry II Red)
Фармакотерапевтична група: Ангіопротектори
Показання: Хронічна венозна недостатність та її ускладнення, у т.ч. функціональні порушення кровопостачання , посттромбофлебітичний синдром, запальні і післяопераційні набряки м'яких тканин.
Термін придатності: 2р.
Номер реєстраційного посвідчення: UA/4954/01/01
Термін дії посвідчення: з 18.08.2006 по 18.08.2011
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЕСПЛАНТ
АТ код: C05CX03
Наказ МОЗ: 772 від 04.12.2007


    Інструкція для застосування ЕСПЛАНТ


    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ЕСПЛАНТ

    (ESPLANT)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми, з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою темно-червоного або коричнево-червоного кольору;

    склад: 1 таблетка містить кінського каштану сухого екстракту   0,2 г (у перерахуванні на есцин – 0,02 г (20 мг));

    допоміжні речовини: аеросил, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, тальк, суміш для плівкового покриття (Opadry II Red).


    Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.


    Фармакотерапевтична група. Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Есцин.       Код АТС С 05С Х 03.


    Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ангіопротекторний, капіляростабілізуючий, проти набряковий, протизапальний засіб. Механізм дії есцину зумовлений стабілізацією лізосомальних мембран, гальмуванням вивільнення аутолітичних клітинних ферментів, внаслідок чого знижується розпад мукополісахаридів і поліпшуються трофічні процеси в стінках венозних судин і оточуючій сполучній тканині. Препарат зменшує патологічно підвищену судинно-тканинну проникність, запобігаючи транс капілярній фільтрації низь комолекулярних білків, електролітів і води в міжклітинний простір, підвищує тонус венозної стінки, усуває венозний застій (особливо у нижніх кінцівках), послаблює периферичні набряки, зменшує відчуття важкості у ногах, втоми, напруження, свербіж, біль.

    Фармакокінетика. При пероральному прийомі есцин швидко адсорбується, переважно з дванадцяти палої кишки. Підлягає вираженому ефекту “першого проходження” крізь печінку. У тканинній рідині і плазмі крові есцин зв’язується з білками (приблизно 84%) і холестерином. Метаболізується у печінці. Виводиться з організму із сечею та жовчю у вигляді метаболітів.


    Показання для застосування. Хронічна венозна недостатність різного генезу та її ускладнення, у т. ч. функціональні порушення кровопостачання (набряки, судоми литкових м’язів, біль і відчуття важкості у ногах, варикозне розширення вен, трофічні зміни, гемороїдальні вузли), посттромбофлебітичний синдром, запальні і після операційні набряки м’яких тканин.


    Спосіб застосування та дози. Дорослим препарат призначають приймати по 1–2 таблетки 3 рази на добу, після їди. Тривалість курсу лікування встановлюють індивідуально, залежно від   ефективності і переносимості терапії. Курс лікування становить 3 місяці.


    Побічна дія. Дуже рідко можливі алергічні реакції (шкірний висип, свербіж), диспептичні явища (неприємні відчуття в епігастральній ділянці, нудота, діарея).


    Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.


    Передозування. На сьогодні симптоми передозування не описані.


    Особливості застосування. У випадку виникнення диспептичних явищ рекомендується перехід на прийом препарату під час їди. В період вагітності прийом препарату припускається у III триместрі вагітності за відсутності нефропатії. Препарат не рекомендують призначати в період лактації і дітям через відсутність клінічного досвіду його застосування для лікування такої категорії пацієнтів.


    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.


    Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25оС.

    Зберігати у недоступному для дітей місці.

    Термін придатності – 2 роки.


    Умови відпуску. Без рецепта.


    Упаковка. По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 4 контурні чарункові упаковки у пачці.


    Виробник. ЗАТ " Київський вітамінний завод". Источник


    Адреса. Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38. Web-сайт: www.vitamin.com.ua






    На сайті також шукають: Рефортан, Простаплант інструкція, Фраксипарин застосування, Ацц 100 побічні дії, Окситоцин протипоказання