Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ШАВЛІЇ ЛИСТЯ
Назва: ШАВЛІЇ ЛИСТЯ
Міжнародна непатентована назва: Salvia officinalis
Виробник: ТОВ "Фітолік", м.Івано-Франківськ, Україна
Лікарська форма: Листя
Форма випуску: Листя по 50 г у пачках
Діючі речовини: Листя шавлії - 100%
Фармакотерапевтична група: В'яжучі, обволікаючі та антацидні засоби
Показання: Стоматити, гінгівіти, парадонтози, ангіни, катари верхніх дихальних шляхів, афтозних ушкодженнях порожнини рота; запльні процеси шкіри, легкі опіки та обмороження; внутрішньо - гастрити із зниженою секреторною активністю та кислотністю шлункового соку.
Термін придатності: 1,5р
Номер реєстраційного посвідчення: П.04.03/06460
Термін дії посвідчення: з 04.04.2003 до 04.04.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ШАВЛІЇ ЛИСТЯ
АТ код: A01AD11
Наказ МОЗ: 154 від 04.04.2003


    Інструкція для застосування ШАВЛІЇ ЛИСТЯ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ШАВЛІЇ ЛИСТЯ

    (FOLIA SALVIAE OFFICINALIS)

    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: Salviaofficinalis;

    основні фізико-хімічні властивості: шматочки листків різної форми і суцільні листки розміром від 1 до 35 мм, з невеликою кількістю інших частин рослини (шматочки стебел, квіток з квітконіжками і без них); колір листків зелений, сірувато-зелений або сріблясто-білий; запах ароматний; смак гіркувато-пряний, злегка в’яжучий;

    склад: листя шавлії 50 г.

    Форма випуску. Листя.

    Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування в стоматології. Код АТС A01A D11.

    Фармакологічні властивості. Препарати із листя шавлії мають протизапальні тапевні антисептичні властивості, деяку кровоспинну дію, підвищують секреторну діяльність шлунково-кишкового тракту. У жінок, які годують груддю, при прийомі внутрішньо препарати шавлії пригнічують секрецію молока.

    Показання для застосування. Шавлії Листя застосовують при стоматитах, гінгівітах, ангінах, виразкових процесах порожнини рота, при катарах верхніх дихальних шляхів, запальних процесах шкіри, легких опіках і обмороженнях; внутрішньо - при гастритах із зниженою секреторною активністю та кислотністю шлункового соку.

    Спосіб застосування та дози. Для зовнішнього застосування (полоскання рота та горла, примочки, обмивання) листя кладуть в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої перевареної води, закривають кришкою, нагрівають у киплячій воді (на водяній бані) протягом 15-20 хвилин, охолоджують при кімнатній температурі протягом не менше як 45 хвилин, проціджують. Сировину, що залишилася, віджимають до процідженого настою. Об’єм останнього доводять перевареною водою до початкового об’єму 200 мл.

    Для прийому внутрішньо 5 г (1 столова ложка) листя заливають 400 млгарячої перевареної води, настоюють протягом 1 години і проціджують.

    Приймають в охолодженому вигляді, по 1/2 склянки, 3 рази на день, доїди.

    Побічна дія. Можуть бути алергічні реакції при підвищеній індивідуальній чутливості до шавлії; препарати із шавлії можуть пригнічувати лактацію.

    Протипоказання. Прийом внутрішньо протипоказаний при запальних захворюваннях нирок, сильному кашлі.

    Передозування. Не встановлено.

    Особливості застосування. Приготовлений настій зберігають у прохолодному місці, не більше 2 діб. Перед використанням настій рекомендується збовтувати.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія невідома. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігають у недоступному для дітей, сухому, прохолодному місці. Термін зберігання – 1 рік і 6 місяців.





    На сайті також шукають: Кромогексал, Фрактал інструкція, Цинктерал застосування, Тауфон побічні дії, Моноприл протипоказання