Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЦИКЛОФЕРОН®
Назва: ЦИКЛОФЕРОН®
Міжнародна непатентована назва: Cycloferon
Виробник: ТОВ "Науково-технологічна фармацевтична фірма "Полісан", Російська Федерація
Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій
Форма випуску: Розчин для ін'єкцій 12.5% по 2 мл в ампулах № 5
Діючі речовини: 1 мл розчину містить циклоферону - 125.0 мг
Фармакотерапевтична група: Препарати, які стимулюють процеси імунітету
Показання: Комплексне лікування ВІЛ-інфекції, нейроінфекцій, вірусних гепатитів А, В, С, герпесу і цитомегаловірусної інфекції; вторинний імунодефіцит різної етиології та ін.
Термін придатності: 3р.
Номер реєстраційного посвідчення: П.05.03/06972
Термін дії посвідчення: з 30.05.2003 до 30.05.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЦИКЛОФЕРОН®
АТ код: L03AX15
Наказ МОЗ: 85 від 27.02.2006


    Інструкція для застосування ЦИКЛОФЕРОН®

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ЦИКЛОФЕРОН®

    (Cycloferon®)

    Загальна характеристика:

    хімічна назва: N-(дезокси-d-глюцитол-1-1-іл)-N-метил амоній–10-метиленкарбоксил атакридон;

    основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтого кольору;

    склад: 1 флакон (2 мл) містить кислоту акридоноцтову - 0,25 г;

    допоміжні речовини: N-метилглюкамін, вода для ін’єкцій.

    Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

    Фармакотерапевтична группа. Цитокіни та імуностимулятори.

    Код ATC L03А Х 12.

    Фармакологічні властивоcті.

    Фармакодинаміка.

    Циклоферон є низь комолекулярним індуктором інтерферону, що визначаєширокий спектр його біологічної активності (противірусної, імуномодулюючої, проти запальної, антипроліферативної, протипухлинної).

    Препарат індукує високі титри альфа-, бета- та гама-інтерферону ворганах і тканинах, шо містять лімфоїдні елементи (слизова оболонка тонкого відділу кишечнику, селезінка, печінка, легені), проникає крізьгематоенцефалічний бар’єр.

    Імуномодулюю чий ефект циклоферону виражається в активації фагоцитозу, природних кілерних клітин, цитотоксичних Т-лімфоцитів і корекції імунного статусу організму при імунодефіцит них станах різного походження.

    Циклоферон ефективний відносно вірусів кліщового енцефаліту, грипу, гепатиту, герпесу, цитомегаловірусу, вірусу імунодефіциту людини, різнихентеровірусів (пряма та/або опосередкована дія). Підсилює ефектантибіотико терапії при кишкових інфекціях.

    Встановлена ефективність препарату в комплексній терапії гострих і хронічних бактеріальних інфекцій (нейроінфекції, хламідіози, бронхіти, пневмонії, після операційні ускладнення, урогенітальні інфекції, виразкова хвороба) як компонента імунотерапії. Циклоферон виявляє ефективність при ревматичних та системних захворюваннях сполучної тканини завдяки пригніченнюауто імунних реакцій та протизапальній і знеболюючій дії.

    Препарат має антиканцерогенну й анти метастатичну дії, через активацію імунного захисту організму перешкоджаючи утворенню пухлин.

    Фармакокінетика. Препарат добре проникає у кров з місця введення, циркулює в організмі у вільному і/або зв’язаному з білками стані. Через 2години концентрація циклоферону у сироватці крові знижується в 10 разів, слідові кількості визначаються через 48-72 години. Після цього часу препарат у сироватці не визначається. Циклоферон виводиться переважно нирками.

    Показання для застосування.

    Циклоферон® застосовують у дорослих у комплексній терапії:

    - ВІЛ-інфекції (стадії 2А-3В);

    - нейроінфекцій: серозні менінгіти та енцефаліти, хвороба Лайма;

    - вірусних гепатитів А, В, С, D;

    - герпеcа та цитомегаловірусної інфекції.

    - вторинних імунодефіцитів, асоційованих із гострим і хронічним бактеріальними та грибковими інфекціями;

    - хламідійних інфекцій;

    - ревматичних та системних захворювань сполучної тканини (ревматоїднийартрит, системний червоний вовчак);

    - дегенеративно-дістрофічних захворювань суглобів: деформуючийостеоартроз та ін.

    У дітей після 4-х років використовують у комплесній терапії:

    - вірусних гепатитів A,B,C,D,GP;

    - герпетичної інфекції;

    - ВІЛ-інфекції (стадії 2А-ЗВ);

    Спосіб застосування та дози.

    У дорослих Циклоферон® застосовують внутрішньом’язово або внутрішньо венно один раз на добу за базовою схемою: на першу, другу, четверту, шосту, восьму, одинадцяту, чотирнадцяту, сімнадцяту, двадцяту, двадцять третю (1,2,4,6,8,11,14,17,20,23) добу, залежно від виду захворювання.

    - При вірусних гепатитах препарат застосовують у разовій дозі 0,25 –0,5 г. Курс лікування – 10 ін’єкцій за базовою схемою. Сумарна доза 2,5 – 5,0г. Курс повторюють через 10-14 днів.

    - При герпесі та цитомегаловірусній інфекції за базовою схемою – 10ін’єкцій по 0,25 г. Сумарна доза 2,5 г. Лікування має найбільший ефект на початку загострення захворювання.

    - При нейроінфекціях препарат вводять за базовою схемою. Курс лікування– 12 ін’єкцій по 0,25 – 0,5 г, разом із етіотропною терапією. Сумарна доза – 3– 6 г. Курси повторюють, якщо виникає необхідність.

     - При хламідійній інфекції застосовують в дозі 0,25 г. Курс лікування– 10 ін’єкцій. Сумарна доза 2,5 г. Курс лікування повторюють через 10-14 днів. Доцільно застосовувати Циклоферон разом з антибіотиками.

     - При ВІЛ-інфекції (стадія 2А – 3B) у разовій дозі 0,5 г. Курс лікування 10 внутрішньом’язових ін’єкцій за базовою схемою. Сумарна доза – 5 г. Далі проводиться підтримуючий курс: один раз на 5 днів, протягом 2,5 місяців. Курс повторюють через місяць після попереднього.

    - При імунодефіцит них станах курс лікування – 10 внутрішньом’язовихін’єкцій за базовою схемою в разовій дозі 2,5 г. Сумарна доза – 2,5 г. Курс повторюють через 6-12 місяців.

    - При ревматичних та системних захворюваннях сполучної тканини – 4курси по 5 ін’єкцій за базовою схемою, по 0,25 г, з перервою 10-14 днів. Курс повторюють за рекомендацією лікаря.

     - При дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів – 2 курси по 5ін’єкцій по 0,25 г з перервою 10-14 днів за базовою схемою. Курс повторюють за рекомендацією лікаря.

    У дітей Циклоферон® використовують внутрішньом’язово або внутрішньо венно один раз на добу. Добова терапевтична доза становить 6-10 мг/кгмаси тіла.

     - При гострому вірусному гепатиті A,B,C,D,GP та змішаних формах препарат вводиться на 1,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28 добу. При затяжному перебігу інфекції курс повторюють через 1-14 днів.

    - При хронічних вірусних гепатитах B,C,D,GP препарат вводять на 1,2,4,6,8,10,12,14,16,18 добу курсу лікування і далі за схемою підтримання одинраз на три дні, протягом трьох місяців при збереженні ре плікативної тацитолітичної активності патологічного процесу.

     - При ВІЛ-інфекції препарат вводять на 1,2,3,4,6,8,10,12,14,16,18 добукурсу лікування і далі за схемою підтримання один раз на п’ять днів, протягом трьох місяців при збереженні ре плікативної активності патологічного процесу.

     - При хронічному гепатиті С, змішаних формах гепатита та ВІЛ-інфекції курс підтримання може бути подовжений на термін до шести місяців.

     - При герпетичній інфекції препарат вводять на 1,2,4,6,8,11,14,17,20,23 добу. При збереженні ре плікативної активності вірусакурс лікування продовжують за схемою підтримання з введенням один раз на п’ятьднів, протягом чотирьох тижнів.

    Побічна дія. Як правило, побічної дії не викликає. Можливий розвиток алергічних реакцій до компонентів препарату.

    Протипоказання. Не рекомендується жінкам у період вагітності ілактації. Не рекомендується застосування у осіб з декомпенсованим цирозом печінки, при підвищеній чутливості до компонентів препарату. Дитячій вік до 4років.

    Передозування. Випадків передозування не зафіксовано.

    Особливості застосування. При захворюваннях щитовидної залози застосуванняЦиклоферону треба проводити під контролем ендокринолога.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Циклоферон® сумісний і добре взаємодіє з усіма лікарськими препаратами, що традиційно застосовуються при лікуванні вказаних захворювань (інтерферони, хіміотерапевтичні препарати та ін.).

    Умови та термін зберігання. Препарат зберігати в сухому, захищеному відсвітла місці, при температурі до +25 градусів С. Заморожування розчину впроцесі транспортування при температурах нижче нуля не призводить до зміни властивостей препарату. Розморожений при кімнатній температурі препарат зберігає свої біологічні та фізико-хімічні властивості. При зміні кольору розчинута утворенні осаду використання препарату є неприпустимим.

    Зберігати в недоступному для дітей місці. Источник

    Термін придатності. 3 роки. Після закінчення терміну придатності використання препарату не дозволяється.





    На сайті також шукають: Блазтер, Мілістан інструкція, Застосування препарату Актиферин, Інструкція з використання Гастрикумель, Показання для застосування Омепразол, Тонус побічні дії, Абактал протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Синестрол