Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ТІАМІНУ ХЛОРИД
Назва: ТІАМІНУ ХЛОРИД
Міжнародна непатентована назва: Thiamine
Виробник: ВАТ "Днiпрофарм", м.Дніпропетровськ, Україна
Лікарська форма: Розчин для ін'єкцій
Форма випуску: Розчин для ін'єкцій 5% по 1 мл в ампулах № 10
Діючі речовини: 1 мл розчину містить тіаміну хлориду - 50.0 мг
Допоміжні речовини: Унітіол, вода для ін'єкцій
Фармакотерапевтична група: Група вітаміну В1
Показання: Гіпо- та авітаміноз В 1 , при зниженому надходженні вітаміну в організм, при підвищеній потребі у вітаміні; для терапії невритів, поліневритів, радикулітів, невралгій, атонії кишечнику, екземи, псоріазу.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: UA/1744/01/01
Термін дії посвідчення: з 27.08.2004 до 27.08.2009
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ТІАМІНУ ХЛОРИД
АТ код: A11DA01
Наказ МОЗ: 426 від 27.08.2004


    Інструкція для застосування ТІАМІНУ ХЛОРИД

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ТІАМІНУ ХЛОРИД

     (THIAMINI CHLORID)

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назви: Thiaminum;3-[(4-аміно-2-метил-5-піримідиніл) метил]-5-(2-оксиметил)-4-метил-тіазоліюхлорид гідро хлорид;

    основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або злегка жовтувата рідина зі слабким характерним запахом, рН від 2,7 до 3,4;

    склад: 1 мл розчину містить 0,05 г тіаміну хлориду;

    допоміжні речовини: унітіол, вода для ін’єкцій.

    Форма випуску. Розчин для ін´ єкцій.

    Фармакотерапевтична група. Прості препарати вітаміну В 1. Код АТС A11D A01.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Препарат має не тільки специфічний вплив при гіпо- та авітамінозі В1, а й активно впливає на функції організму, включаючись в обмін речовин та нервово-рефлекторну регуляцію. Тіаміну хлорид, який містить четвертинний атом азоту, виявляє вплив на проведення нервового збудження в синапсах, має гангліоблокуючий та курареподібний ефекти. Препарат може послаблювати курареподібний вплив деполяризуючих м´ язовихрелаксантів.

    Фармакокінетика. В організмі перетворюється у кокарбоксил азу, яка бере участь у будуванні ферментів, що каталізують окислювальне та неокислювальне декарбоксилування α-кетокислот, а також пентозний цикл. Виводиться сечею головним чином у незмінному виді, частково у вигляді метаболітів.

    Показання для застосування. Профілактика та лікування гіпо- та авітамінозу В1, в комплексній терапії невритів, полі невритів, радикуліту, невралгій, периферичних паралічів, енцефалопатій, неврастенії, виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки, атонії кишечнику, порушень функції печінки, хронічних гепатитів, цирозів печінки, інтоксикацій, дистрофій міокарда, ендатеріїтів, дерматозів неврогенного походження, піодермії, екземи, псоріазу.

    Спосіб застосування та дози. Розчин тіаміну хлориду вводять внутрішньом´ язово дорослим по 0,025 - 0,05 г (0,5 мл – 1 мл 5% розчину) 1раз на добу щоденно; дітям молодше 8 років – по 0,0125 г (0,25 мл 5% розчину). На курс лікування – 10 – 30 ін´ єкцій.

    Побічна дія. Можливі алергічні реакції (свербіж шкіри, кропивниця, набряк Квінке), анафілактичний шок. Указані реакції виникають при схильності до алергії, у жінок у клімактеричний та перед клімактеричний періоди, у хворих на алкоголізм.

    Протипоказання. Тіаміну хлорид протипоказаний при алергічних захворюваннях та медикаментозній несприйнятливості в анамнезі.

    Передозування. Про випадки передозування при застосуванні у рекомендованих дозах не повідомлялося.

    Особливості застосування. Парентеральне введення препарату необхідно починати з мінімальних доз; підвищення дози можливе тільки при добрій чутливості до препарату.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не слід змішувати в одному шприці тіаміну хлорид з пеніциліном або стрептоміцином, а також тіаміну хлорид такислоту нікотинову. Тіамін може послаблювати дію деполяризуючих міо релаксантів, адренолітичних та симптоматичних засобів. Источник

    Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла місці при кімнатній температурі. Термін придатності 3 роки.





    На сайті також шукають: Святогор, Ібупрофен інструкція, Амброксол застосування, Простан побічні дії, Каффетин протипоказання