Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

НАЗОЛ
Назва: НАЗОЛ
Міжнародна непатентована назва: Oxymetazoline
Виробник: "Sagmel Inc.";"IDA (Instituto De Angeli)" для "Sagmel Inc.", США/Італія
Лікарська форма: Спрей назальний
Форма випуску: Спрей назальний 0.05 % по 15 мл, по 30 мл у флаконах № 1
Діючі речовини: 1 мл спрею містить оксиметазоліну - 0.5 мг
Допоміжні речовини: Бензалконію хлорид, спирт бензиловий, динатрієва сіль ЕДТА, поліетиленгліколь 1450, пропіленгліколь, натрію фосфат двоосновний, натрію фосфат одноосновний, вода очищена
Фармакотерапевтична група: Препарати, які стимулюють альфа- та альфа+бета-адренорецептори
Показання: Застудні захворювання; грип; алергічні захворювання, що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими синуситами
Термін придатності: 3р .
Номер реєстраційного посвідчення: П.06.02/04854
Термін дії посвідчення: з 20.06.2002 до 20.06.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату НАЗОЛ
АТ код: R01AA05
Наказ МОЗ: 56 від 07.02.2006


    Інструкція для застосування НАЗОЛ

    І н с т р у к ц і я

    для медичного застосування препарату

    НАЗОЛ

    (NAZOL)

    Загальна характеристика:

    міжнародна назва: оксиметазолін;

    основні фізико-хімічні властивості : прозорий безбарвний розчин без запаху або із слабким специфічним запахом;

    склад: оксиметазоліну гідро хлориду 0,5 мг/1 мл (0,05% розчин);

    допоміжні речовини: бензалконію хлорид, спиртбензиловий, динатрієва сіль ЕДТА, полі етиленгліколь 1450, пропіленгліколь, натрію фосфат двохосновний, натрію фосфат одноосновний, вода очищена.

    Форма випуску. Спрей назальний.

    Фармакотерапевтична група. Проти набряковий засіб для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики.R01AA05.

    Фармакологічні властивості.Оксиметазолінугідро хлорид є синтетичним адреноміметиком. Стимулюючи a-адренорецептори судин, він сприяє вираженій і тривалій судинозвужувальній дії. Судинозвужувальний ефект проявляється зменшенням припливу крові, зниженням набряку слизових оболонок носа, придаткових пазух і євстахієвої труби. Тим самим відновлюється дихання через ніс, яке було порушено при грипі, застудних і алергічних захворюваннях.

    Локальне звуження судин слизових оболонок носа і придаткових пазух настає через 5-10 хвилин після впорскуванняНАЗОЛУ у порожнину носа. Проти набрякова дія триває до 12 годин. Препарат пом'якшувально діє на подразнену слизову оболонку носових ходів і захищає їївід надмірного висушування.

    Фармакокінетика. Період напів виведення складає 5 - 8годин. Виділяється в основному в незміненому вигляді із сечею і калом.

    Показання для застосування.Застудні захворювання, грип, алергічні захворювання, що супроводжуються гострим ринітом, гайморитом, іншими сину ситами (фронтит, етмоїдит).

    Спосіб застосування тадози. Швидкой енергійно стиснувши флакон із НАЗОЛОМ, впоркснути дозу спрею в кожну ніздрю. Дорослим і дітям старшим 12 років зробити по 2 впорскування, дітям від 6 до 12років - по 1 впорскуванню в кожну ніздрю. Повторювати впорскування не раніше, ніж через 12 годин. Тривалість лікування звичайно не більше 3-х днів. Тривале застосування, а також використання у дітей до 6 років слід погоджувати злікарем.

    Побічна дія. При частому і тривалому (понад 3 дні) застосуванні НАЗОЛУ можуть виникнути почуття печіння, поколювання в носі, відчуття припливу крові до обличчя. У разі не усунення причини захворювання можливе поступове зниження лікувального ефекту.

    Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до інгредієнтів препарату, тяжкі форми гіпертонічної хвороби, виражений атеросклероз, тахісистолічні порушення серцевого ритму, ниркова недостатність, виражена гіпертрофія предміхурової залози, тиреотоксикоз.

    Передозування. Хоч при місцевому застосуванні НАЗОЛУ звичайно не виникають побічні системні реакції, проте при надлишкових дозах, особливо при тривалому застосуванні, можуть спостерігатися порушення серцевого ритму, підвищення артеріального тиску.

    Особливості застосування. При впорскуванні НАЗОЛУ у порожнину носа не закидати голову і не перевертати флакон. Не рекомендується користуватися одним і тим же флаконом кільком особам, щоб уникнути поширення інфекції.

    Зберігання набряклості носових ходів після 3-ї доби застосування НАЗОЛУ може свідчити про наявність скривлення носової перегородки, гнійного гаймориту, аденоїдів, алергічного риніту, стійкої бактеріальної інфекції або інших нерозпізнаних захворювань, що потребують консультації профільного спеціаліста і спеціалізованої комплексної терапії. Жінкам на період вагітності і годування груддю застосування Назолу слід погодити з лікарем.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не варто застосовувати НАЗОЛ разом з іншими судинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх), а такожз антидепресантами (інгібіторами МАО); з іншими лікарськими засобами, яків водяться інтраназально. Источник

    Умови та строки зберігання.При кімнатній температурі, в сухому темному місці. Термін зберігання 3 роки.





    На сайті також шукають: Локрен, Сіофор 850 інструкція, Застосування препарату Кофекс, Інструкція з використання Прегнакеа, Показання для застосування Дуфалак, Данол побічні дії, Амофаст протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Кардонат