Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

ЕХІНАЦЕЇ ПУРПУРОВОЇ КОРЕНЕВИЩА З КОРЕНЯМИ
Назва: ЕХІНАЦЕЇ ПУРПУРОВОЇ КОРЕНЕВИЩА З КОРЕНЯМИ
Міжнародна непатентована назва: Echinacea purpurea
Виробник: ЗАТ "Ліктрави", м.Житомир, Україна
Лікарська форма: Кореневища з коренями
Форма випуску: Кореневища з коренями по 50 г, 100 г у пачках, по 2 г у фільтр-пакетах № 10, № 20
Діючі речовини: Ехінацеї пурпурової кореневища з коренями - 100%
Фармакотерапевтична група: Препарати, які стимулюють процеси імунітету
Показання: Профілактика і лікування застудних захворювань, грипу, інфекційно-запальних захворювань носоглотки і ротової порожнини; хронічні неспецифічні захворювання органів дихання; комплексна терапія виразкової хвороби шлунка та 12-типалої кишки.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.08.03/07205
Термін дії посвідчення: з 01.08.2003 до 01.08.2008
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату ЕХІНАЦЕЇ ПУРПУРОВОЇ КОРЕНЕВИЩА З КОРЕНЯМИ
АТ код: L03AX13
Наказ МОЗ: 363 від 01.08.2003


    Інструкція для застосування ЕХІНАЦЕЇ ПУРПУРОВОЇ КОРЕНЕВИЩА З КОРЕНЯМИ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    ЕХІНАЦЕЇ ПУРПУРОВОЇКОРЕНЕВИЩА З КОРЕНЯМИ

    (ECHINACEA PURPUREARHIZOMATA CUM RADICIBUS)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: подрібнена сировина: шматочки кореневищ і коренів різної форми, які порходять крізь сито з отворами діаметром 7 мм. Колір кореневищ та коренівз поверхні від світло-бурого до темно-бурого, на зламі від світло-бурого досірого. Запах слабкий, своєрідний;

    порошок крупний: шматочки кореневищ і коренів різної форми відсвітло- до темно-бурого з відтінком сірого кольору, які проходять крізь сито зотворами діаметром 2 мм. Запах слабкий, своєрідний;

    склад: ехінацеїпурпурової кореневища з коренями.

    Форма випуску. Кореневища з коренями.

    Фармакотерапевтична група. Імуномодулятори рослинного походження.

    Код АТС: L03A X13**.

    Фармакологічні властивості. Кореневища з коренями ехінацеї містять водорозчинний полісахаридний комплекс (геміцелюлоза, целюлоза, інулін (до 6 %), фенольні сполуки-флавоноїди (апігенін, ізорамнетин, кверцетин, кемпферол, лютеолін, рутин), сапоніни, вітаміни (кислота аскорбінова, β-каротин), глікопротеїни, ненасичені жирні кислоти, кумарини, сполуки калію, магнію, заліза, алюмінію. Виявляють імуностимулюючу, антиоксидантну, мембраностабілізуючу, протизапальну, антисептичну, проти алергічну, антидіабетичну і радіопротекторну дії, сприяють загоєнню ран, опіків. Полісахариди, що містяться в кореневищах зкоренями ехенацеї, активізують фагоцитоз, стимулюють синтез інтерферону, збільшують кількість Т-лімфоцитів, підвищують активність Т-супресорів і гранулоцитів.

    Показання для застосування. Підтримуюча терапія в комплексному лікуванні гострих та хронічних інфекційно-запальних захворювань, для лікування та профілактики респіраторних і вірусних захворювань, у комплексній терапії виразкової хвороби шлунка та дванадцяти палої кишки, для зменшення негативного впливу на організм радіо активного випромінювання, при тривалійантибіотико терапії.

    Спосіб застосування та дози. 10 г (1 столова ложка) кореневищ і коренів вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) кип’яченої води кімнатної температури, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 30 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 10 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого відвару. Відвар доводять кип’яченою водою до 200 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1-2 столові ложки 3 рази на день. Діти, залежно від віку – від 1 чайної до 1 столової ложки 2-3 рази на день. Перед вживанням відвар рекомендується збовтувати. Курс лікування не повинен перевищувати 8 тижнів.

    1 фільтр-пакет вміщують в скляний або емальований посуд, заливають 200мл 1 (склянка) окропу, закривають і настоюють 15 хв. Дорослі приймають утеплому вигляді по 1/2-1 склянці 2-3 рази на день. Діти, залежно від віку – по 1/4 –1/2 склянки 2 рази на день. Курс лікування не повинен перевищувати 8тижнів.

    Побічна дія. Алергічні реакції до речовин, що містяться в лікарському засобі.

    Протипоказання. Туберкульоз, лейкоз, ревматизм, захворювання сполучної тканини (колагенози), розсіяний склероз та інші автоімунні захворювання, СНІД.

    Передозування. При передозуванні можливі нудота, блювання, запори, безсоння, підвищена збудливість ЦНС, що потребує відміни препарату.

    Особливості застосування. Приймають у теплому вигляді.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не вивчена.

    Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Приготований відвар з пачки або настій зфільтр-пакетів – у прохолодному місці не більше 2 діб. Источник

    Термін придатності – 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.





    На сайті також шукають: Ципрофлоксацин, Лавомакс інструкція, Солкосерил застосування, Локсоф побічні дії, Ацефен протипоказання