Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

БРОНХОРИЛ
Назва: БРОНХОРИЛ
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
Виробник: "Genom Biotech Pvt.Ltd.", Індія
Лікарська форма: Сироп
Форма випуску: Сироп по 100 мл у флаконах № 1
Діючі речовини: 10 мл сиропу містять: сальбутамолу - 4.0 мг, бромгексину гідрохлориду - 8.0 мг, фенілефрину гідрохлориду - 5.0 мг
Фармакотерапевтична група: Бета-адреностимулятори
Показання: Гострий і хронічний бронхіт, що супроводжується утворенням в'язкого мокротиння; інфекційно-алергійна форма бронхіальної астми, гостра і хронічна пневмонії.
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.12.02/05587
Термін дії посвідчення: з 09.12.2002 до 09.12.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату БРОНХОРИЛ
АТ код: R03CC52
Наказ МОЗ: 454 від 09.12.2002


    Інструкція для застосування БРОНХОРИЛ

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    Б Р О Н Х О Р И Л

    (B R O N C H O R Y L)

    Загальна характеристика:

    основні фізико-хімічні властивості: прозора сиропоподібна рідина рожевого кольору, яка має приємний аромат, солодка на смак;

    склад: 10 мл сиропу містять: сальбутамолу сульфату, еквівалентно сальбутамолу – 4,0 мг; бромгексину гідро хлориду – 8,0 мг; фенілефрину гідро хлориду – 5,0 мг;

    допоміжні речовини: метил-гідроксибензоат, пропіл-гідроксибензоат, цукроза, розчин глюкози, розчин сорбіту, пропіленгліколь, кислоти лимонної моногідрат, натрію фосфат, есенція малинова, есенція фруктова змішана, барвникPonceu 4R, вода дистильована.

    Форма випуску. Сироп.

    Фармакотерапевтична група. Адренергічні засоби для системного застосування. Сальбутамол, комбінації. Код АТС R03C C52.

    Фармакологічні властивості:

    фармакодинаміка. Бронхорил є комбінованим препаратом, який міститьбронхолітичний засіб (сальбутамол), відхаркувальний засіб (бромгексин), а також засіб з судинозвужувальною та проти набряковою дією на слизову оболонку носа (фенілефрин).

    фармакокінетика. Сальбутамол, що входить до складу препарату, добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Метаболізується переважно в печінці. Виводиться із сечею, головним чином увигляді неактивної сульфатної сполуки, а також у незміненому вигляді. Близько 4% препарату виводиться з калом. Період напів виведення – 2-7 годин.

    Бромгексин, який є компонентом Бронхорилу, добре всмоктується зі шлунково-кишкового тракту і досягає максимальної концентрації у плазмі крові через 1 годину після прийому внутрішньо. Метаболізується з утвореннямглюкоронової кислоти. Одним з основних метаболітів є амброксол. Після прийому внутрішньо близько 70 % препарату виводиться із сечею протягом 24 годин, 4 % -з калом.

    Біодоступність фенілефрину, що входить до складу Бронхорилу, після застосування внутрішньо становить 40 %, системний метаболізм відбувається не впечінці, а в слизовій оболонці кишечнику, що зумовлює відсутність його взаємодії з іншими лікарськими засобами, які метаболізуються в печінці.

    Фармакокінетика препарату Бронхорил не вивчалась.

    Показання для застосування. Як симптоматичний засіб для зменшення застійних явищ у дихальних шляхах при бронхіальній астмі, хронічному обструктивному бронхіті, синуситі, емфіземі, вазомоторному й алергічному риніті, кашлі та респіраторних вірусних інфекціях.

    Спосіб застосування та дози. Дорослі: по 2 чайних ложки (10 мл) 3 разина добу; дітям

    4 – 6 років: по 2,5 мл 3 рази на добу; дітям 6 – 8 років: по 1 чайній ложці (5 мл)

    3 – 4 рази на добу; дітям 8–14 років: по 7,5мл 3 рази на добу.

    Побічна дія. Можливі тремор, тахікардія, головний біль, анорексія, нудота і блювання.

    Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, гіпертиреоз, тяжкі серцево-судинні захворювання, І триместр вагітності, дитячий вік до

     4 років.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендовано одночасне застосування препарату з серцевими глікозидами (дигоксин, дигітоксин) хінідином, трициклічними антидепресантами (іміпрамін, амітриптилін).

    Передозування. Можливе посилення побічних реакцій. Терапія -симптоматична.

    Особливості застосування. З обережністю призначають Бронхорил хворимна артеріальну гіпертензію, цукровий діабет, закрито кутову глаукому, пептичну виразку шлунка та 12-палої кишки, судомний синдром. Препарат не призначають жінкам у період годування груддю.

    Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до +25 0С, в сухому, темному та недоступному для дітей місці. Источник

    Термін придатності – 3 роки.





    На сайті також шукають: Мультак, Омез інструкція, Застосування препарату Циклодинон, Інструкція з використання Ритам, Показання для застосування Неграм, Дерива с гель побічні дії, Альмер протипоказання, Спосіб застосування та дози препарату Трибудат