Нормативна база

Лікарські засоби

Інші розділи

Зворотній зв'язок

АМБРОКСОЛУ ГІДРОХЛОРИД
Назва: АМБРОКСОЛУ ГІДРОХЛОРИД
Міжнародна непатентована назва: Ambroxol
Виробник: ЗАТ "Лекхiм-Харкiв", м.Харків, Україна
Лікарська форма: Таблетки
Форма випуску: Таблетки по 0.03 г № 20 (10х2) у контурних чарункових упаковках
Діючі речовини: 1 таблетка містить амброксолу - 30.0 мг
Фармакотерапевтична група: Муколітичні препарати
Показання: Гострі і хронічні бронхіти, пневмонії, бронхіальна астма з ускладненням відходження мокротиння, бронхоектатична хвороба
Термін придатності:
Номер реєстраційного посвідчення: Р.07.02/05111
Термін дії посвідчення: з 29.07.2002 до 29.07.2007
Термін дії реєстраційного посвідчення закінчився.
Пошук даних про реєстрацію препарату АМБРОКСОЛУ ГІДРОХЛОРИД
АТ код: R05CB06
Наказ МОЗ: 289 від 29.07.2002


    Інструкція для застосування АМБРОКСОЛУ ГІДРОХЛОРИД

    ІНСТРУКЦІЯ

    для медичного застосування препарату

    АмбрОксолу гідро хлорид

    (Ambroxoli HydroСhloridum)

    Загальна характеристика:

    міжнародна та хімічна назви: амброксол; транс-4-[(аміно-3,5-дибромбензил)]циклогексану гідро хлорид

    основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору;

    склад: 1 таблетка містить амброксолу гідрохлоріду – 0,03 г;

    допоміжні речовини: цукор молочний, аеросил, крохмаль, мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат.

    Форма випуску. Таблетки.

    Фармакотерапевтична група. Муколітичні засоби. Амброксол. Код АТС R05C B06.

    Фармакологічні властивості.

    Фармакодинаміка. Таблетки Амброксолу гідро хлориду – муколітичний препарат, що виявляє разом з бронхолітичним також секретомоторну (відхаркуючу) дію. Стимулює утворення сурфактанту, нормалізує змінену бронхо-легеневу секрецію, поліпшує показники мокроти, зменшує в’язкість і адгезивні властивості, збільшуємукоциліарний транспорт, полегшує виведення мокроти із бронхів.

    Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо препарат практично повністю абсорбується із травного тракту. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається приблизно через 2 години після прийому внутрішньо. Препарат інтенсивно метаболізується в печінці. Період напів виведення складає 9-10 годин. Препарат виводиться в основному (близько 90 %) з сечею.

    Показання для застосування. Застосовують при гострих і хронічних бронхітах, пневмонії, бронхіальній астмі з ускладненням від ходження мокроти, бронхоектактичній хворобі.

    Спосіб застосування та дози. Дорослим у перші 2-3 дні призначають по 1таблетці  3 рази на добу, потім по 1 таблетці 2 рази або по ½ таблетки 3 рази на добу. Дітям від  5 до 12 років звичайно призначають по½ таблетки 2-3 рази на добу.

    Таблетки Амброксолу гідро хлориду приймають внутрішньо після їжі, запиваючи достатньою кількістю теплої рідини (чаєм, бульоном).

    Побічна дія. При прийманні препарату можуть виникати: слабкість, головний біль, гастралгії, нудота, блювання, діарея, екзантема.

    Противопоказання. Препарат протипоказаний при виразковій хворобі шлунка і  12-палої кишки, у першому триместрі вагітності, при підвищеній чутливості до амброкосолу і/або компонентів препарату.

    Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується одночасне застосування препарату з лікарськими засобами, яким властива протикашльова активність (наприклад, які містять кодеїн), у зв’язку з ускладненням виведення мокроти збронхів на фоні пригнічення кашльового рефлексу. Препарат підвищує ефективністьампіцилину та амоксициліну, підвищючи їх концентрацію у плазмі крові. Терапевтично доцільна комбінація препарату з теофіліном, можливе застосування разом з серцевими глікозидами, діуретиками та антибіотиками.

    Передозування. Про випадки інтоксикації препаратом неповідомлялось.

    Осоливості застосування. При необхідності призначення препарату у період годівлі грудьми треба вирішити питання про припинення грудного вигодовування.

    Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей в місці, при кімнатній температурі. Источник

    Термін зберігання - 3 роки.





    На сайті також шукають: Алором, Гірчичники інструкція, Акнестоп застосування, Левофлоксацин побічні дії, Валокордин протипоказання